choid

Gi itibaren Muhar, Rajasthan, Hindistan itibaren Muhar, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu Gi itibaren Muhar, Rajasthan, Hindistan

Gi itibaren Muhar, Rajasthan, Hindistan

choid

sevmediğim için çok yavaş ve meleklerin din yönüne çok fazla odaklanmıştı.

choid

Denedim ama bitiremedim.

choid

Gücü Anlamak, 80'lerin sonlarından 90'ların ortalarına kadar Chomsky derslerinden gelen soru ve cevap oturumlarını derler. Bu kitap mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir, her bölüm belirli siyasi ve sosyal temalara odaklanmaktadır ve tipik Chomsky tarzında her şey ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Chomsky'nin politik felsefesine bir giriş olarak mükemmel olan bu kitap çok erişilebilir bir şekilde yazılmıştır ve kolayca sindirilebilir. Bunu, hayatımızı yöneten güç yapısını anlama konusunda aktif ilgisi olan herkese tavsiye ederim.

choid

Kadın bu kitabı okumalı. Herhangi bir streç ile insan bashing değildir; iyileşen tembel bir koca tarafından yazılmıştır. Okumayı çok sevdim ve çok şey öğrendim.

choid

Apparently many people really love this book. Well, I'm among the few who are indifferent. I've read it three times because everyone insists it's so good. I hated it when I first read it, but it's grown on me, and when I read it for the third time last year, I hated it less. However, I still am not a huge fan of Holden and his incessant whining. I understand why he's whining and all that, but I can't deal with it, but as I said, it grows on me. Not a whole lot though.