silvanofilho

Silvano Filho Filho itibaren 1317 Novi Pot, Slovenya itibaren 1317 Novi Pot, Slovenya

Okuyucu Silvano Filho Filho itibaren 1317 Novi Pot, Slovenya

Silvano Filho Filho itibaren 1317 Novi Pot, Slovenya

silvanofilho

Yıllar önce, bir kitapçıdaki bir çocuk bana geldiğinde, aradığım şeyi sordu, sonra beni kolumdan aldı ve bu kitaba götürdü, ellerime yerleştirdi. "Bunu seveceksin." Ona kitap vermek için geri döndüm, sadece orada çalışmadığını bile bulmak için. _aureole_ içimdeki bir şeye çekti ve gözyaşları içinde bulunduğum ilk sayfa ile kendi dilinde yüzmeme neden oldu. Bu kitap yazdığım şekli doğruladı - kuralları bilmek ve sonra bunları çiğnemek. şehvetli ve rüya gibi ve okuduğum hiçbir şeyden farklı.

silvanofilho

İhanet, Marked için heyecan verici bir aksiyon oyunuydu. Kitabı indiremedim. İlk kitabın harika olmasına rağmen ilk başta devam filmi okuma konusunda emin değildim. Ama ben bir şans verdim ve daha fazla okudukça öğrenmek istedim. P.C. Cast'in edebi cihazları ve Zoey için kullandığı tonlar ona aklımdaki bir yüzle eşleşen bir ses verdi. Hiç şüphe yok ki her iki kadro harika yazarlar ve beni gerçekten hikayeye çekmede harika bir iş çıkardılar. Çok fazla bükülme ve dönüş, öngörü, harikulade anlar ve "oh no" anları vardı. Ama işler olması gerektiği gibi oldu ve bu iki yazarın ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyorum!

silvanofilho

Bu kitaptan ne bekleyeceğimi bilmiyordum, çünkü Scott Pilgrim hakkında o kadar da vahşi değildim (filmi sevmiştim) ve temelde sadece en sevdiğim gruba gönderme yapan iki sayfa yayılması nedeniyle bunu kontrol ediyordum, Sloan. ("Benim adım Amal ve ben bir kızım!") Her neyse, sessiz bir evde gece geç saatlerde okudum ve O'Malley'in beni o arabaya, yaşam çağına ışınlamak için harika bir iş yaptığını düşündüm. Şimdi arkamda böyle. Bazen senaryonun biraz fazla garip olduğunu düşündüm, ama beni Raleigh'in kafasının içine soktu, öyle ki kitabın son çeyreğinin getirisini buna değdi. Herhangi bir streç ile kusursuz değil, ama hatırlatıcı bir iş parçası ve okuduğuma sevindim.

silvanofilho

Entirely believable... and sad because of it.

silvanofilho

I liked this book alright. It is a little misleading when the main story isn't about a princess at all. It gets to it 1/3 of the way into the book. The ending is a little confusing the way it is written but all in all I really liked it and I am excited to read the next book.