sidibis

Yacine Sidibis Sidibis itibaren Priozernyy, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607638 itibaren Priozernyy, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607638

Okuyucu Yacine Sidibis Sidibis itibaren Priozernyy, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607638

Yacine Sidibis Sidibis itibaren Priozernyy, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607638

sidibis

Bu kitabı ilk aldığımda snickered: Swift adında bir adam otoyollar hakkında bir kitap yazdı. ABD Interstate Highway sistemi ile ilgili görünen bir kitap için bu kitap, uzunluğunun yarısını otomobilin gelişimi, erken otoyol dernekleri ve ABD Otoyol sistemi hakkında konuşarak geçirerek bir miktar eğriltme atıyor. Eğrinin tam olarak yazarın amacı dışında: bugün genellikle otoyollara nasıl geldiklerini ve Amerika'nın arabalarla olan ilişkisinin bir parçası olduklarını düşünerek süper karayollarına bakıyoruz. Yol boyunca "Eisenhower eyaletler arası inşa" efsanesinin oldukça etkili bir yapısızlaştırılması var; daha doğru bir ifade, başkanlığı sırasında ortaya çıkan fonları için güçlü bir savunucuydu. Swift, Interstate sisteminin gerçek babaları olduğunu düşündüğü diğer otoyol insanlarına da çok zaman ayırıyor. Ayrıca, tarihi oldukça adil bir mercek aracılığıyla da görüyor: aynı zamanda hataları kabul ederken niyetleri ve fikirleri kabul etmek. Bu özellikle, kentin karayollarında tartışmalı konu ile ilgilenen kısımlarda belirgindir; Baltimore ise kitabın bu kısmının odağını oluşturur. Bu kitaptan çıkardığım büyük bir sonuç, devletlerarası sorunların gerçekten nedeni olmadığı; Sadece bir semptom. Bu kitabın Interstates'i daha ayrıntılı olarak kapsamadığını biraz hayal kırıklığına uğrattım. Örneğin, burada Florida'da en az iki ana tartışma vardı: Everglades'i geçip I-95'i Fort Pierce ve West Palm Beach arasında bağlayan I-75 onaylanmış ve üretilmiştir). Bunların hiçbiri söylenmedi. Bununla birlikte, bireysel devletlerarası inşaatlarla ilgili daha fazla detayın bu kitabın kapsamı dışında olduğunu anlıyorum; yazar büyük resme daha fazla bakıyor. Bu kitabı beş yıldızla derecelendiriyorum; yazı şaşırtıcı değil ama içerik.

sidibis

JK Rowling, bazı insanların bu kitaptan nefret edeceğini, diğerlerinin de seveceğini söyledi. Sevdim sevdim biri. Rowling için şerefe, kitapları harika. Dizinin tamamını seviyorum, ama yine de Azkaban Tutsağı benim en sevdiğim.