skar404

itibaren Emmetsburg, IA 50536, Birleşik Devletler itibaren Emmetsburg, IA 50536, Birleşik Devletler

Okuyucu itibaren Emmetsburg, IA 50536, Birleşik Devletler

itibaren Emmetsburg, IA 50536, Birleşik Devletler

skar404

Bu kitabı hiç beğenmedim. Porno senaryo okuyormuş gibi hissettim. Sahneler tuhaf zamanlarda sona erecekti ve mutlaka iyi bir şekilde akmadı. Ayrıca, hiç gerçekçi görünmüyordu.

skar404

Bu kitap iyi bir kitaptı çünkü Anne Frank'la ilgili gerçek hikayesini saklandığında anlattı.

skar404

Marquez'in yazısı o kadar güzel ki köpek kakası hakkında yazıyor olabilirdi ve kulağa hoş geliyordu. Gerçekten okumaya girdim, ancak 3/4 oranında biraz sürüklendiğini gördüm. Hikayenin biraz daha erken bitmiş olabileceğini veya daha fazla şeyin yaşandığını hissettim, ancak hala okumaktan zevk aldım ve tavsiye ederim.

skar404

Sadece Samantha James’ten hoşlandığımı söyleyerek bunun önüne geçmek istiyorum. Ona ibadet etmiyorum, ondan nefret etmiyorum, kitaplarını genellikle eğlenceli ve okunaklı buluyorum. Çıktıklarında kitaplarını acele etmem ve satın alamam, ancak harcayacak fazladan param varsa ve yeni bir şey görürsem (ya da daha önce sahip olmadığım bir baskıyı) her zaman alırım. [return] Lord Fatih Fatih, birkaç kez okuduğum bir kitap. Kahraman (Merrick) bazı Sakson kalelerini fethetmiş bir Norman Lordu olduğu ve bu durumda, kahraman (Alana) kalenin eski efendisinin piç kızı olan değirmen Norman işgalidir. İsteksiz bir kahraman ve hasta bir kahraman olan bu tür romantizmin tüm özelliklerine sahiptir. Vizyonları var ve kitabın başından itibaren Merrick'in üzerinde bir kılıçla onu öldürecekmiş gibi duran bir vizyonu var. Vizyonları genellikle gerçekleştiğine göre, bu açıkça onun tarafında bir miktar endişe yaratıyor. Ana romantizm dışında bir sürü şey var (Alana'nın meşru üvey kız kardeşi, birkaç garip cinayet ve olay, çok küçük bir ikincil romantizm ve daha fazla istila) Ancak tahmin edilebilse de beni asıl romantizmden uzaklaştırdıkları gibi bir şey hissetmedim. , hala akıyordu ve inanılır görünüyordu. Birinin sevgisinin kaçınılmaz olarak ilan edilmesiyle, karakterlerin bunu kazandığını ve onu güzel hissettiğini hissettim, [güzel] [return] [return] İlk okuma için kitabın tadını çıkardım. Sevmedim, nefret etmedim, ama bir kitabın değerini gerçekten belirlediğini düşünüyorum. Bu, rafa koyduğum ve zaman zaman romantizm okuma havamdayken zaman harcadığım bir kitap ama henüz okumadığım bir şeye konsantre olmak istemiyorum. Ancak, üçüncü okumayı okuduktan sonra, birkaç şey atlamak eğilimindedir. Merrick iki sayfa aralığında Alana en az altı kez Alana “Sakson” diyor ve hemen farketmezken, farkına vardıktan sonra duramazsın. Bu, muhtemelen birkaç kişi için mahvettiğim anlamına gelir, lol. [Return] [return] Bu, benim için okuduğum bir Nora Roberts veya Jennifer Crusie'nin seviyesinden değil, aynı zamanda rafa sürdüğüm bir kitap değil. unutmak için (Catherine Coulter veya Johanna Lindsey.) Tavsiye ederim :)

skar404

Bu kadar uzun bir kitabı bitirmek bana bir şey başarmış gibi hissettiriyor! Ama bunun dışında, okuduğuma çok sevindim - bir kadının Scott'ın Güney Kutbu'na olan yolculuğunu yeniden yaratma ve tekrar tekrar yapma arayışının gerçekten ilginç bir ifadesi (yürüyerek 1600 milden fazla - kayak yapmak veya tüm yolu krampon kullanmak). Bazen çevreciliğe dair sosyal yorumlar biraz sıkıcı hale geldi. Ama genel olarak, harika bir okuma. Birkaç yıl önce "Dayanıklılık" ı okudum (Lansing tarafından - tüm zamanların favorilerimden biri, eller aşağı!) Ve Antarktika için her zaman bir büyü tuttum - o büyülü topraklara çok daha fazla ışık tutan bir kitap okumak harika.

skar404

love it love it love it. an awesome example of historical fiction. read it.

skar404

I like that this wasn't about a girl with the whole "my life is seems perfect but I want something else" complex. The story is original and well written. I had a hard time with the ending though, it was kinda a cliff hanger and also a little corny. Elizbeth Scott books aren't something I thought I would like but I totally do! A nice girly book is always a good standard read.