Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama internet üzerinden

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama çevrimiçi dinle

Sevimli Pony dostlarımız ile seni harika bir macera bekliyor. Onların eğlenceli dünyasına eşlik ederken, kitabının sayfalarını birbirinden güzel çıkartmalarla süsle. Çıkartmaları doğru yerlerine yapıştır ve resimleri dilediğin gibi renklendir.

Yazar:

indir kitap

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 11,00 TL

Kitap eleştirileri

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama

saqibhussain

Cindy Gerard asla hayal kırıklığına uğratmaz. Bu 4. Black Ops kitapları selefleri kadar zeki ve büyüleyici ve Bayan Gerard'ın normal dünya inşasına iyi uyuyor. Başlangıçta kahramanı BJ'yi sevme konusunda biraz sorun yaşadım (başlangıçta o uber-tough, let-no-in-one-chicks'lerden biri) ancak Rafe, BOI'ye düşmem sadece 5 saniye sürdü bu macerada yer alıyor. Bu hikayenin temeli daha önce yapılmıştı, ama Cindy'nin versiyonunu gerçekten çok seviyorum!

2020-01-21 21:45

bryancecchi

Bu 2002 altyazısı nedeniyle meraktan aldığım 2002 tarihli bir basım: İşaya ve Yeni Kudüs. Etrafta yüzen Yeni Kudüs hakkında çok garip teoriler var. İlk başta bütün rüyayı başlatan Yeşaya'nın vizyonuna dayanarak, bir profesörün ne söyleyeceğini okumak için bir rahatlama olacağını hissettim. Mouw'nin asıl meselesi, okuyucularının kelimenin tam anlamıyla Kutsal Yazıların Yeni Kudüs'teki dünyadaki bir sonraki yaşam hakkında söyledikleriyle tam anlamıyla aynı fikirde olduğunu varsayması beni etkiliyor. Bu Yeni Kudüs, hem İşaya'da hem de Vahiy'de dünyadaki bir şehir olarak tartışmasız bir şekilde tanımlanmıştır ve bu, Mouw'un okuduğu şekildedir. Ancak Mouw, evcil hayvanların ruhları olup olmadığı ve cennetsel bedenlerimizin nasıl olacağı hakkında spekülasyonlar yapar. Kutsal yazıların Tarshish gemilerinin kente geleceğini ve Lübnan'dan sedir getirdiğini söylediğinde ne anlama geldiğini merak ediyor. Bu şeylere bugünün analojileri olmalı, çünkü bu muhtemelen geleceğimizdedir, bu nedenle günümüz kültürlerinin “gururlu ve yüce” şeylerini araştırarak eski vaadi anlamlandırır. Mouw, okuyucularının cenneti, gelecekte ve dünyada, bulutların arkasında değil gerçek, fiziksel olarak kabul ettiğini varsayar. Tabii ki Mouw haklıdır ve İncil Yeni Kudüs'ü dünyadaki bir şehir olarak tanımlamaktadır. İşaya bölüm 60'ı (kitabın ispat metni) veya Vahiy'in son birkaç bölümünü dikkatlice okuyan hiç kimse bunun dışında sonuçlanamaz. İşaya, Tanrı'nın bu dünyanın kontrolünü ele geçireceği bir gün hayal ediyor ve Vahiy, bugün en çok Hıristiyanları cennete bağdaştıran görüntüleri kullanarak yeryüzünde yeniden yaşamaya bedensel bir dirilişle birlikte olacağını söylüyor. Bu yüzden Mouw’un kitabının kışkırtıcı ismi: “Krallar Ne Zaman Giriyor?” Hem İşaya hem Vahiy, Yeni Kudüs’ü ziyaret eden ulusların krallarını anlatıyor. Bu ilginç bir resim, değil mi? Bu putperest kralların “cennette” ne işi var? Yoksa Hıristiyan milletlerden mi geliyorlar? Hepsi kurtarıldı mı? Bu bilmece, Eski Ahit'i bir Hristiyan açısından okumaya çalışmanın karmaşıklığını vurgulamaktadır, çünkü İşaya söz verdiğinde, Hristiyan “kurtarılmış” veya “kurtarılmamış” kavramı yoktu. Mouw, kralların Kudüs'e farklı bir tür geldiğini söylüyor. işlemlerin kaydedilmişler arasında kabul edilmek yerine. Belki de “ulusların servetini” Tanrı'nın halkına getiriyorlar. Veya belki de (muhtemelen kendi isteklerine karşı) yargılanmaya gelirler, çünkü adalet yapılmalı ve Tanrı’nın halkı halka açık olarak alınmalıdır. Tabii ki kitapta çok daha fazlası var; Sadece kitabın başlığının konusuna dikkat çekiyorum. Bu kitabı eski ve modern inançların ilginç bir karışımı olarak buluyorum ve her ikisini de bir bulmacanın parçaları gibi birleştirmeye çalışarak şiddet yaratıp yaratmayacağını merak ediyorum.

2019-12-10 21:47

benjaminjo13de

Oldukça iyi bood

2019-12-04 19:04

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama indir itibaren OpenShare

5.5 mb. indir ücretsiz

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Mlp Günün Macerası Evcil Pony İle Dostları Çıkartmalı Boyama indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub