Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin internet üzerinden

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin çevrimiçi dinle

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin Psikolojik danışma mesleği nasıl bir meslektir? Psikolojik danışma süreci ve aşamaları nelerdir? Psikolojik danışma becerileri nelerdir? Psikolojik danışma sürecinde etik nedir? Ruhsal bozuklukların nedenleri, sınıflandırılması, belirtileri ve tedavisi nelerdir? Danışanda ruhsal bozukluk olabileceğini düşündürecek ipuçları (psikiyatriste refere etmek için ipuçları I) nelerdir? Ruhsal bozukluklar (psikiyatriste refere etmek için ipuçları I) nelerdir? Bütün bu sorulara cevap bulabileceğiniz bu kitapta, psikolojik danışma süreci kapsamlı bir biçimde ele alınmaktadır. Ruh sağlığı alanında çalışan psikolojik danışmanlara yönelik olarak yazılmış olan birçok kitapta çok önemli olmasına rağmen “ruhsal bozukluklar” boyutu genelikle ihmal edilmiştir. Ancak, psikolojik danışmanların danışanında ruhsal bozukluk olup olmadığını iyi ayırt edebilmesi çok önemlidir. Bu nedenle kitapta, danışanın psikiyatriste refere edilmesinde bilinmesi gerekli olan olası ipuçlarından ve ruhsal bozukluklardan söz edilmiştir. Bu kitap, psikolojik danışma sürecinin yanısıra, ruhsal bozukluklardan söz etmesi açısından diğer kitaplardan farklılık göstermektedir. Kitabın, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile akademisyenlere yararlı olmasını diliyorum.

Yazar:

indir kitap

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,30 TL

Kitap eleştirileri

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin

kingof-egypta503

This book is great! It takes an in-depth look at the women from 'The Material World' and looks at their lives in the context of their family, culture and society. It was incredibly interesting to see how each of these statistically 'average' women live - it was very clear there isn't any 'average' in any of them! This is the earliest collaboration I've found between Menzel and D'Aluisio where you really feel her influence - the book is a lot less choppy than 'The Material World' and I feel that's because she edited more cohesively. There are some beautiful pictures, and it was also interesting to see how the women's lives had progressed since 'The Material World' - there were two years between the books. The only downside of this book is its age - it was published in 1996, so again - the political climate in many of these countries would have changed significantly. I'd love a follow-up, to see where these women are now.

2020-08-09 10:51

momohsen

Bu gizem bana bir arkadaşım tarafından verildi. Gizemleri gerçekten okumadım, ama özellikle iyi yazma nedeniyle bundan hoşlandım. Eğer gizemli bir hayranıysanız, bu serinin tadını çıkarabilirsiniz. Bundan sonra 3 kitap daha olduğunu düşünüyorum.

2019-12-27 15:45

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin indir itibaren OpenShare

4.1 mb. indir ücretsiz

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin indir itibaren LiquidFile

5.1 mb. indir

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin okumak içinde djvu

5.5 mb. indir DjVu

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Psikolojik Danışmanlar İçin El Kitabı - Fulya Yüksel Şahin indir içinde epub

4.2 mb. indir ePub