vahid1danesh

Vahid Danesh Danesh itibaren 32150 A Peroxa, Ourense, İspanya itibaren 32150 A Peroxa, Ourense, İspanya

Okuyucu Vahid Danesh Danesh itibaren 32150 A Peroxa, Ourense, İspanya

Vahid Danesh Danesh itibaren 32150 A Peroxa, Ourense, İspanya

vahid1danesh

Müthiş Kitap! Aşağı koyamadım.

vahid1danesh

Bu kitaptan ne kadar zevk aldığımı şaşırdım. Belki de kadınlarımla ve toplumsal cinsiyet araştırmaları geçmişiyle ilgili ...

vahid1danesh

Bu çocukken teyzem tarafından hediye olarak verildi ve çok sevildi! Kısa öyküler biçimi, kısa iç içe geçmelerle birlikte, her biri çok güzel ve mükemmel yazılmış, beni büyüledi. Hala biraz çocukluk dönemi için özlem isteyen herkes için tavsiye edilir.

vahid1danesh

Kısa öyküler olduğunu bilmiyordum. gerçekten benim işim değil

vahid1danesh

Nigel Lawson'ın Küresel Isınmaya güzel bir bakış. Nige, Kara Çarşamba geldiğinde Thatchers hükümetinde Şansölye oldu, hazine üç buçuk milyar dolar kaybetti ve Şansölye istifa etti. Burada, Lawson, IPCC'nin raporlarıyla birlikte iklim biliminin hatalı olduğunu ve yeşil evangelizmin geriye kalan yeni çılgınlık olduğunu savunuyor. Seçici olarak Prof. James Lovelock'tan alıntı yapıyor. (Ekim 2008’de Kraliyet Topluluğu’na, Yahoo’dan yararlananlar için konferans verdi.) Kraliyet Topluluğu’nun bile profesyonel bir gündemi vardır. CO2'nin küresel ısınmaya yağmur bulutları kadar etkisi var ve iklim değişikliği Adem'in çocukluğundan bu yana başa çıkabildiği doğal bir olay. Magic, şimdi daha kolay uyuyabilirim. Oh, birkaç kilo (lbs) koymanız gerekirse, Nigel Lawson Diyet Kitabı da var!

vahid1danesh

Oof. Çok iyi, ama büyücüler kadar iyi değil. Hala bu yıl okuduğum en iyi romanlardan biri.

vahid1danesh

Doğurganlık seviyelerinin o kadar düşük olduğu rahatsız edici distopya geleceği, doğurgan kadınların ayırt edici erkeklere mirasçıları sağlamak için köle olarak tutulur, ancak daha sonra atılır. Atwood, yavaşça ortaya çıkan çok iyi bir iş çıkarıyor. Bu birinci sınıf bir roman ve bir konuşma parçası olarak, neredeyse herkesin güçlü görüşlerini uyandıran akran olmadan.

vahid1danesh

Başlangıç çok ilginçti - okumayan kitaplardan çok daha yaygın olduğu (okuyucular arasında bile) okumanın kitapların varlığından kaynaklanmasından kaynaklanıyordu. Daha sonra kitap, okumadığı kavramlar etrafında amaçsızca dolaşmaya başladı ve yazar, çağrıldığını düşündüğüm şeyler hakkında (konuştuğu kitaplar hakkında) şeyler yapmaya başladı.

vahid1danesh

Tekrar okuyun. Bu dizinin ne kadar iyi olduğunu unuttum.

vahid1danesh

Bu çok keyifli bir hikaye çizgisine sahip çok zevkli bir kitaptı. Hatta yazarın resmini çekmeye çalıştığını göstermek için resimleri bile vardı. Çok iyi!

vahid1danesh

Bu, şu ana kadar okuduğum en iyi siyaset kitabı. Bunu yazdığıma inanamıyorum, ancak tek yorumum Musa'nın Shea Stadyumu Projesi ve daha sonraki projelere daha fazla yazılması gerektiği yönünde olacak.

vahid1danesh

Şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap. Bayan Donoghue asla taklit edemedi, ama bu beni bir anlığına şaşırttı. Nasıl "bakkal" belli olduğunu düşündüm ama hiçbir zaman yanılmadım. Bu ve diğer E. Donoghue şimdiye kadar benim favorim

vahid1danesh

Bu benim ilk Dave Robicheaux romanımdı. Okunabilir ve eğlenceli buldum - fırsat verildiğinde başka bir tane seçerdim ama bunu yapmak için çok çaba sarf etmeyeceğim.

vahid1danesh

Okumak için bir zevk. "Fareler ve Erkekler" çok daha hızlı hareket eder, ancak "Cannery Row" un gevşetici hızı, bir hatadan çok bir özelliktir.

vahid1danesh

Maggie, Bu kitabı önerdiğin için teşekkürler. Genelde okuduğum kitap türü olmazdı ama çok hoşuma gitti. Kazanan bir aşk hikayesiydi.

vahid1danesh

Bu Katie'nin kitap kulübü için başka bir kitaptı. Çok yoğun ve duygusal olarak kitabı kapsıyordu. Kesinlikle tavsiye ederim.

vahid1danesh

İşlerin daha parlak tarafını görmekte zorlanan biri için iyi bir okuma ... ayrıca sahip olduğum şeyleri istediğimden daha fazla takdir etmemi sağladı.

vahid1danesh

Bu kitap Zaman Çarkı Serisi'nde ikinci. İlk kitap olan The Eye of the World'ün çıktığı ve diziyi fantazi içinde kendi nişine yönlendirdiği yerde gerçekleşir. İlk kitap Yüzüklerin Efendisi gibi hissedilirken, bu kitap diziyi eşsiz bir deneyim yaratan yeni bir yöne götürüyor. İlk kitaptan neredeyse tüm karakterler daha fazla ete dönüşüyor ve kendi maceralarına başlıyorlar. İlk kitap beni bağladıysa, bu beni büyüledi.

vahid1danesh

This is the only book I've read by Anne Lamott, and I really enjoyed her writing style. It seemed really fresh and real to me. It's now a few weeks or maybe months since I've read the book, and some of her thoughts and philosophies still pop into my head. So while I wasn't bowled over by the content, and did find it to become repetitive, I still think it was worthwile.