iahmedmansour

Ahmed Mansour Mansour itibaren Konnovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172370 itibaren Konnovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172370

Okuyucu Ahmed Mansour Mansour itibaren Konnovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172370

Ahmed Mansour Mansour itibaren Konnovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172370

iahmedmansour

Bu kitabı sevdim. İlk önce okuldaki kitap fuarında keşfettim. Harry Potter Serisinde büyük bir hayranı olduğum için bunu fark ettim, bu yüzden Nicholas Flamel serisini duyduğumda denerim dedim!

iahmedmansour

60'lı yılların sonlarında Japonya'da kurulan Murakami'nin romanı genç aşka, arkadaşlıklara, yalnızlığa ve eklere geriye dönük bir bakış açısı. Kitap, Beatlesque hayranlığıyla Murakami'yi yağan genç hayranları ile Japonya'da kaçak bir çok satanlar arasındaydı.

iahmedmansour

bu gerçekten ilginç

iahmedmansour

Öncelikle, bu kitabı benim için önerdiğiniz için teşekkür ederim Mariane. Kendim almayacağım. İşte YA kitaplarının çoğu zaman harika bir edebiyat olduğunu, bu kitap kütüphanemizde YA olarak değil, bir kitaplık olarak kataloglanmış olsa bile hatırlatırız. Oğluma verdim ve o hoşuna gitti. Bu kitap harika. Sorunlu bir gençliğin hikayesi, büyük ölüm kalım meseleleri, arkadaşlık, aileler ve ilk aşk.

iahmedmansour

Sanırım bu 'okuma' altında gitmeli çünkü hala yaklaşık beş yıldır. Destansı, panoramik, peygamber, kendine düşkün, göç eden bir metin, kitle ve birey, Amerika, beyzbol, çöp, yüksek ve düşük kültürlü metin. “Senin sesinle konuşuyor, Amerikalı ve gözünde yarı umutlu olan bir parlaklık var.” Tekrar açtığımda hiçbir zaman içine çekilemem ve zaman zaman düzenleme yapıp yapamayacağını merak etmekten asla vazgeçmedim, ama sonra sesinin bağımsızlığına hayran kalın.