pedrocaparachin

Pedro Caparachin Caparachin itibaren Pemmanahalli, Karnataka 562127, Hindistan itibaren Pemmanahalli, Karnataka 562127, Hindistan

Okuyucu Pedro Caparachin Caparachin itibaren Pemmanahalli, Karnataka 562127, Hindistan

Pedro Caparachin Caparachin itibaren Pemmanahalli, Karnataka 562127, Hindistan

pedrocaparachin

Sevdim çünkü en sevdiğim şeyleri birleştirdi; kurtlar ve maceralar ....

pedrocaparachin

Gramer Snobs'u çok sevdim. Yani, June Casagrande'nin ilk kitabını sevdim; Kitabın adını veren kibirli konuları hiç sevmedim. Bununla birlikte, Mortal Syntax, Dilbilgisi Snob'u değildir. İki kitabın kavramı aynıdır: bir seferde bir dilbilgisi sorununa hitap eden kısa vinyetlerin anlaşılması kolay yollar, çeşitli makamları karşılaştırmak ve karşılaştırmak ve genellikle dilbilginizi düzeltenlerin cahil gibi görünmesini sağlamaktır. Bu iyi. Bununla birlikte, Gramer Snobs'taki aksine, Casagrande çok fazla sayıda politik rantsla şımartır. Bu kötü. Belki de daha çok affedici olmalıyım, çünkü bu George W. Bush başkanlığı sırasında,% 80'imizin biraz havalandırmaya ihtiyaç duyduğu bir zaman oldu (ve Casagrande'nin politik görüşlerini büyük oranda paylaşıyorum). Ne yazık ki, kitabı tarihli ve bazı noktalarda biraz yorucu hale getirir. Yine de, kitap hakkında son 30 sayfadaki isabetini gerçekten etkilediğini söyleyeceğim, ki bu not 2’den 2,5’e yükseldi. Derecelerime bir bilim varmış gibi söylüyorum - öyle değil. Alt satır: bu güvenilir bir halefidir, ancak Gramer Snobs'tan zevk aldıysanız, Mortal Syntax'ın anlarını seveceksiniz. Verilen gramer bilgisi sağlam.

pedrocaparachin

Brooks yeteneklidir ve tarihi bir dönemin ve küçük karakterlerinin üstesinden geldiğinde, bilgili ve hassastır. Bu kitap güzeldi, ama ben hala Kitap İnsanları tercih ediyorum. Erişilebilir, hızlı bir okuma ve karakterler yeterince sempatik. Hızlı bir okumaya değer.

pedrocaparachin

Bu kitap çok komik, beni bir kenara attı.

pedrocaparachin

Işık ve çocuk gibi. Eğer Watership Down'dan hoşlanıyorsanız, okumalısınız.

pedrocaparachin

Bunu geçen hafta sonu rafımdan aldım ve döktüm. Lewis'in profesyonel olmayan kitaplarından yavaşça geçiyor. Bu, diğerleri gibi mükemmel. Kitap esasen onun manevi otobiyografisi. Okumak, bir arkadaşımla konuşmak gibi hissettiriyor, ancak bir tanesi kesinlikle benim bildiğim pek çok edebi atıfta bulundu. Bunların bir kısmı da çok felsefiydi, ancak takip edilebilirdi ve buna değerdi, çünkü çocukken inançtan ateizme genç ve genç bir yetişkin olarak dolaşırken, Tanrı'ya inanmaya nasıl dönüştürüldüğünün ayrıntılarını açıklıyordu. Bu adam üzerinde ne kadar beyin var, ama bunda alçakgönüllülüğü gösteriyor ve onun daha gerçek tarafını görmek, onun parlaklığı tarafından daha az korkulan hissetmeme yardımcı oldu ve Tanrı'nın bana Krallığı için de iyi şeyler yapmam için donattığını hatırlattı. Yine de onun gibi akıcı, latince, italyanca, fransızca veya almanca okumamış olabilirim. Beş yıldız verecektim, ama ani bir tarafa bitti, çünkü yaşamında bir tür tanrılıktan ziyade Hristiyanlığa nasıl yönlendirileceğini düşünecek kadar vakti yoktu.

pedrocaparachin

Paulo Coelho Tanrı olsaydı bu İncil olurdu.

pedrocaparachin

<33333333

pedrocaparachin

Bu kitap tamamen kokuyordu. Kitabı ait olduğu çöpün içinde, kitabın bir kısmının şu anda bulunduğum yer olan St. Cehennem için ve daha iyi okuma materyali eksikliği için, bir şans verdim. Ah, utanç için.