cunhaguilherme

Guilherme Cunha Cunha itibaren 11300 La Linea de la Concepción, Cádiz, İspanya itibaren 11300 La Linea de la Concepción, Cádiz, İspanya

Okuyucu Guilherme Cunha Cunha itibaren 11300 La Linea de la Concepción, Cádiz, İspanya

Guilherme Cunha Cunha itibaren 11300 La Linea de la Concepción, Cádiz, İspanya

cunhaguilherme

Bu kitap için reytingim 3.5 yıldız gibi. 3 yıldızdan fazla vermek için yeterince sevdim ancak 4 kişi için yeterli değil. Sadece kitap hakkında sevmediğim şeyleri söylemek zor. İyi başladı ve Cassie'nin Kutup Ayısı Kralı tarafından buz kalesine getirildiği kısmı sevdim. Kalenin açıklamaları çok nefes kesici ve canlıydı; onu tüm buzlu ihtişamıyla resmedebildim. Fakat, o zaman, kitapta yarıya kadar, Ayı elinden alındığında ve Cassie kendi başına bırakıldığında, işler biraz düştü. Yazı çok dalgalı oldu ve koştu ve cümleler öylesine kısaydı ki neredeyse staccato oldu. Güzel bir peri masalı ve vampirlerden, kurt adamlardan ve feylerden bir mola, ama benim için bazı sihirlerin çok hızlı tempolu yazı tarzında ve Cassie'nin maceralarına troll kalesine giderken kayboldu.

cunhaguilherme

Lemony Snicket dışında "Peter ve Kurt" gibi. ("Daha iyi" diyecektim, ama Peter ve The Wolf'u gerçekten sevdiğimi fark ettim.) Çok zekice ve The Decemberists albümlerinin çoğunda liner notlarını gösteren bayan bunu gösterdi.