rodarts

Rodrigo Gomes Gomes itibaren Lohachivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna itibaren Lohachivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna

Okuyucu Rodrigo Gomes Gomes itibaren Lohachivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna

Rodrigo Gomes Gomes itibaren Lohachivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna

rodarts

Güzel sanatlar. Euro bakış açısı. Biraz güncel değil ama kimin umrunda. Izzy'ye köprüleri öğretmeye çalışıyorum (GG / Bay)

rodarts

Bu şimdiye kadarki en çılgın kitap gibi. Herkesle ve her şeyle alay ediyor. Oldukça hiciv, oldukça çılgınca, orada çok fazla. Modern bir gün throned prenses ve FBI istedi bombardıman arasındaki aşk hikayesi. Normalde modern toplum ya da kapitalizm vb. Hakkındaki yorumlardan hoşlanmıyorum. Uydu karakterleri harika ve eğlenceli. Temel olarak modern bir gün masalını istiyorsanız, bu o değil. Seks hakkında gıcıklaşırsan, okuma. İnanılmaz derecede yaratıcı bir şey istiyorsanız, bu kesinlikle. Düzgün, kolay okunur ve girmesi çok hızlı.

rodarts

İç güzelliği ile ilgili güzel bir hikaye.

rodarts

Bu Vidal'ın American Chronicles serisinin ilk kitabı. Tarihsel kurguyu seviyorum ve bu kitap beni yakaladı çünkü Aaron Burr'daki diğer kitaplardan daha farklı bir yaklaşım aldı. Tarih genellikle Burr ile kötü ışıkta ve diğerleri - çoğunlukla Hamilton ve Washington - görkemli ışıkta. Bu kitap daha sempatik, kahramanca bir Burr sunuyor (genellikle önyargılı kaynaklardan geliyor olsa da). Vidal gerçek tarihe bazı etkileyici şeyler katıyor. New York'un gelişimi hakkında bir şey biliyorsanız, bu kitabın ilgi çekici bir unsuru var.