rlhnw3d08a

Rula Sadiq Sadiq itibaren Wiang Kao District, Khon Kaen, Tayland itibaren Wiang Kao District, Khon Kaen, Tayland

Okuyucu Rula Sadiq Sadiq itibaren Wiang Kao District, Khon Kaen, Tayland

Rula Sadiq Sadiq itibaren Wiang Kao District, Khon Kaen, Tayland

rlhnw3d08a

Bir kitabın bir serinin parçası olduğunu bulmaktan nefret ediyorum ve sıra dışı okudum. Ayçiçeği, Rose ve ardından Gel Bahar'ı okumalıydım.

rlhnw3d08a

Bunu tatilde okumak için bir kitap olarak seçtim. Bu diziyi çevreleyen yutturmaca biliyordum ama benim kadar sevmeyi beklemiyordum. Twilight'ı yere koyamadım. Alabildiğim her saniye, Alacakaranlık okuyor olurdum. Bu kitabı sevdim. Tamam, onun edebi dahi olmadığını kabul ediyorum, zekice yazılmış değil, ama bağımlılık yaratan ve büyülü bir şey var. Garip ve içe dönük Bella, annesi yeni erkek arkadaşıyla uzaklaştığında babasıyla birlikte yaşamak için Forks'a taşınıyor. Vampir olan Edward ile tanışır ve aşık olurlar.

rlhnw3d08a

Bu kitabı SEVDİM ... kör olarak okudum ve bitmesini istemedim. cronin gerçekten seni içine çeker ve her bir karakteri önemser.

rlhnw3d08a

Tipik kitabım olmasa da bu kitabı çok beğendim. Ben dindar bir insan değilim (çok fazla İncil konuşması), fakat ne olursa olsun, Tanrı'nın sizi sevdiği mesajını aldım. Kilise kurallarına uymak zorunda değilsin, sadece iyi bir insan olmak için elinden geleni yap.

rlhnw3d08a

Homeopati biliminin tarihçesi, bilimi ve etkinliği hakkında net bir bilgi. Çok iyi yazılmış.

rlhnw3d08a

One of my favorite books. The ending is not quite as happy as the one portrayed in the movie adaptation, yet, thats is what i cherish and admire the most about Dahl; he refuses to give happy endings even though he mostly writes for children, and somehow I feel both adults and children appreciate the audacity to be so honest.