ninaroos

Marina Roos Guthmann Roos Guthmann itibaren Aksu Köyü, 54300 Aksu Köyü/Hendek/Sakarya, Türkiye itibaren Aksu Köyü, 54300 Aksu Köyü/Hendek/Sakarya, Türkiye

Okuyucu Marina Roos Guthmann Roos Guthmann itibaren Aksu Köyü, 54300 Aksu Köyü/Hendek/Sakarya, Türkiye

Marina Roos Guthmann Roos Guthmann itibaren Aksu Köyü, 54300 Aksu Köyü/Hendek/Sakarya, Türkiye

ninaroos

Bu hikaye baştan beri tuhaf görünüyordu ve ana karakterin gerçekte kim / ne olduğunu açıkladığımda kitabı bağırdım ve kitabı odaya fırlattım. İyi bir okuma, hızlı ve tamamen OUT VARDI, bu yüzden daha normal, "normal" hikayeleri tercih ediyorsanız canınızı sıkmayın.

ninaroos

Komutanlık Yükseklikleri'nde Yergin, yirminci yüzyılda dünyayı sarsan sosyalizmle flört / aşınmayı ve ardından piyasa ekonomisine yönelik tepkiyi kronlaştırır. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Yeni Anlaşma politikalarından Avrupa milliyetçiliğine, Sovyet merkezi planlı ekonomisine, Asya kaplanlarına kadar, her sistem sıkıcı olmadan bilgilendirici bir düzeyde sunuluyor. Daha sonra, duruma göre, Yergin eksiklikleri (bazı) inceleyerek karar vermeyi etkilemek için hükümetin yerine fiyatın kullanıldığı bir sisteme geçişi inceliyor. Bu kitap, yirminci yüzyılda dünya ekonomik tarihine büyük bir giriş niteliğindedir, ancak ezici bir konu olmak ve tek bir mercekle analiz etmek açıkça bazı basitleştirmelere ve genelleştirmelere yol açmaktadır. Sonuç - serbest piyasalar, sosyalist piyasalardan daha fazla zenginlik, özgürlük ve yenilik yaratır - belirli vakalar sunulduğundan daha karmaşık olmaya devam etse de, tartışılması zor olanıdır. Özellikle, Uzak Doğu’daki bazı “mucizelerin” gerçeği (Singapur, piyasadan daha merkezi bir şekilde planlanmış olabilir mi?) Ve şu anda emtia yönünden zengin Güney Amerika’da ilerleyen küçük yeniden uluslaşma eğilimi belirli noktalara aykırı ama değil genel trendler. Ek olarak, Çin, Hindistan ve (özellikle) Rusya'daki durumların tümü bu 2000 baskının basılmasından bu yana bir güncelleme kullanabilir. Genel olarak, bu kitabı, son elli yılda dünyayı sarmış olan serbest piyasaya ve sağladığı faydalara iten yüksek seviyeyle ilgilenenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Çoğu zaman küçük olaylardan ziyade geri adım atıp büyük hikayeye bakmak faydalı olur ve Yergin'in kitabı bunu harika bir şekilde yapıyor.

ninaroos

http://bibliotheca.skynetblogs.be/pos...

ninaroos

Evet, Hamlet'i benim en sevdiğim Shakespeare oyunlarından biri olarak listelemek biraz zor ama son derece şaşırtıcı bir alıntı. Aynı zamanda, bir kağıt için derinlemesine çektiğim oyunlardan biri ve bu genellikle kalbime yakın bir kitabı birbirine bağlar. Bu durumda, Ophelia'nın ölümünden hemen önce yaptığı çiçek konuşmasıydı. Bir pasaja o kadar yaklaştığımda ve bir şeyi tek kelimeyle parçalamaya başladığımda, edebi ruhumun kalıcı bir parçası oluyor. Genel olarak, çoğu insanın Shakespeare'in bu konuda her şeyden daha fazlasını yaptığını kabul etmek zorunda olduğunu düşünüyorum.

ninaroos

Bu serinin en sevdiğim !!!

ninaroos

Ah, Elena, beşinci sınıfta seni ve hikayemi kollarımda nasıl tuttuğumu. Vampirlerin tekrar çok havalı ve seksi olduğu için bu diziye tekrar bakmam gerekecek.

ninaroos

This was an amazing easy read that quickly got inside me and made me feel something for these characters. Not many books bring on emotions in me, but this one did. If you are a mother with a daughter, whom you are close with, this is a MUST read for you. It will make you feel especially grateful for what you have!! It really portrays the love between a mother and her child, and that she would do anything, even in death to protect them! This author writes about the difficulties of dying before your time and having to sew up a lifetime of secrets before it's too late. Holly, Jack, Peter and Cruz were Megan's best friends. The reader watches as Megan prepares them for her inevitable death. She decided to stop the medication that would prolong her life. She wants to be remembered as a joyful and loving person not a shell of herself. Before you start reading Megan's Way, I suggest you set a box of tissue next to your chair. You will need them.

ninaroos

i'm not ashamed to say that i have a literary crush on heathcliff. i could read his story forever.