mokeformotion

Moke itibaren Nuevo San Lucas, Chih., Meksika itibaren Nuevo San Lucas, Chih., Meksika

Okuyucu Moke itibaren Nuevo San Lucas, Chih., Meksika

Moke itibaren Nuevo San Lucas, Chih., Meksika

mokeformotion

Ah canım, neden seçmek zorunda kaldı?

mokeformotion

Bu kitabın öncülüyle ilgili heyecanlıydım. Güçlü bir kadın karakterini severim ... dolayısıyla Buffy'ye olan son takıntım. Ne yazık ki, bu kitap benim için biraz fazla eylem ve yeterli karakter gelişimi idi. 24 izliyor gibiydim ... ve hayranı değilim. Mercy'nin tüm arkadaşları / erkek çıkarları ve onlarla olan ilişkileri, hikayenin kendisinden çok daha fazla ilgiliydi. İlk kez bir kitap okuduğumda, durup kiminle konuştuğunu düşünmek zorunda kaldım. Sanırım bunun nedeni çok fazla karakter gelişimi olmadı ... sadece hayatına giren ya da giren tüm erkeklerin isimleri. Umarım dizi daha iyi olur, bu yüzden bir sonrakini deneyeceğim.

mokeformotion

Karanlık ve gerçeküstü ... beni rahatsız etmeye devam eden birkaç kısa hikaye.

mokeformotion

Herkes gizlice görmemesi gereken mektuplara gizlice girmeyi sever. :)

mokeformotion

Bu Robin McKinley'e çok benziyor. Bir "orijinal masal" yarattı - ve buradaki güçlü kıyafeti karakterler.

mokeformotion

Yavaş başlar. Frank Sinatra'nın hayaleti ile sahne eğlencelidir.

mokeformotion

Şimdiye kadar seviyorum! Teknede Scott'ın ailesi ile hayatım ... bir yolcu gemisinde ve dışında. Bunun benim girişim olduğunu düşündüm, ha! Rusty Magee'nin balladları, özellikle en iyi arkadaşım olarak bana dokunaklı. ölümcül bir hastalıktan muzdarip ve bu çaba bana HACİMLER konuştu. Okumaya devam etmeliyim ...

mokeformotion

Bu kitabı sürmeye çalıştım, ama Thomas Friedman şimdiye kadar tanıdığım yönetici sınıfın en beyin ölü papağanı, bu yüzden bitiremedim. Küreselleşme görüşüne göre, ABD çokuluslu şirketlerinin inşa ettiği paternalist küresel düzen sayesinde, "ABD değil" adı verilen geniş keşfedilmemiş vahşilik ormanlarında değerinde kültürel ve parasal şeyler var. Seçkinlerin yüzlerce yıldır Batı'dan Doğu'ya ve Doğu'dan ticaret yaptıkları gerçeğini göz ardı eden tarihi olmayan bir metin olarak, kitap tamamen fakirleri görmezden geliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen fakir insanların Friedman gibi zenginlere hizmet edebileceği bu yeni çağda egemen sınıf olmak ne kadar harika. Ne pislik.