mimoondo

Maria Isabel Luna Ruiz Isabel Luna Ruiz itibaren 23029 Villa di Chiavenna SO, İtalya itibaren 23029 Villa di Chiavenna SO, İtalya

Okuyucu Maria Isabel Luna Ruiz Isabel Luna Ruiz itibaren 23029 Villa di Chiavenna SO, İtalya

Maria Isabel Luna Ruiz Isabel Luna Ruiz itibaren 23029 Villa di Chiavenna SO, İtalya

mimoondo

Her Amerikalı bu kitabı okumalıdır. Yazar, sunduğu tüm gerçekler ve veriler ve tarih için, inanılmaz derecede zorlayıcı bir okuma yarattı. Gerçekten bu kitabı yeterince öneriyorum.

mimoondo

GoodReads'taki FirstReads programından gelişmiş bir okuyucu kopyası alabildiğiniz için minnettarım. Ve özellikle harika bir kitap olduğu ortaya çıktı! Amerika Birleşik Devletleri'ne göçle ilgili tarihi romanları seviyorum ve 1950'lerde, okumayı sevdiğim bir zaman diliminde kuruldu. Hikaye çizgisi harikaydı; bu türden diğer kitaplardan yola çıktı. Kesinlikle bir netice istiyorum!

mimoondo

VEGETARIAN VAMPIRLARI VE LA PUSH WEREWOLVES (Ve evet, birlikte çalışıyorlar) VERSUS BAŞKA BİR VAMPİR VE BİR KIZ ÜZERİNDEKİ YEMEK İÇİN ÇILGIN YENİDOĞAN VAMPIRLARI. Sadece bir kız. KİM YAŞAYACAK? (Keşke hiç kimse olmasaydı)

mimoondo

Bu kitabı çok sevdim! Tanrı'nın Gamble'ı, İmparator'un ordusundan yalnız bir kurtulan, kahramanımız Avin’in çiftliğine gece yarısı ziyaret ettiğinde başlar. Dağları geçen bir kurt ordusu tarafından eşi görülmemiş bir pusu kurmanın korkutucu öyküsünü anlatıyor. On altı yüz asker, vahşice katledildi. Haberler insan şehirlerine ulaştığında erkekler büyük kurt şehirleri Alpha & Gamma'ya karşı saldırı için toplanmaya çağrılır. Avin’in ağabeyi geri ödeme için ordunun önüne koşar… ama yakında kurtların sorumlu olmadığını öğreniriz. Birisi bu dünyanın en büyük iki askeri gücü olan kurtlar ve erkekler arasında bir savaşa başlamak için çok çalışıyor. Avin ve yeni arkadaşları, arsanın arkasında kim olduğunu bulmak, kendini öldürmeden önce Avin'in kardeşi bulmak ve tüm insan krallıklarını ve hayvan bölgelerini savunmasız bırakacak bir savaşı durdurmak için kendilerini bulmaya çalışırlar. Bu bir fantastik roman ve hepimiz biliyoruz ki fantastik grafikler bir formül izliyor. Harry Potter veya George R.R. Martin’in Bir Buz ve Ateş Şarkısı - onları soyun ve iki seri arasındaki fark göz ardı edilebilir. Kötü adamlar dünya hakimiyetine niyetli; Kuzey / Doğu / Batı / Güney'de oluşan gölgeli ordular; günü kurtarmak için koşan cesur bir kahraman grubu. Tolkien ve Martin gibi yazarlar daha destansı bir kapsama girerler (genellikle daha fazla karakter ekleyerek başarılırlar), ancak hikayenin temelleri her zaman aynı kalır. Böyle olması gerekiyor. Çünkü fantastik romanlar karakter odaklı. David Maine harika bir karakter kadrosu ve ayrıntılı bir dünya yarattı. Çiftlik çocuğu Avin, asker Axe ve silahlı büyücü Jocen o kadar sıra dışı olmayabilir. Ama cesur bir baykuş, bir sonraki chuya çim düzeltmesini bulmak için bir çita, At ve İstihbarat için çalışan bir rakun ekleyin - ve işler hızla ilginçleşir. Yolculukları onları büyük kurt şehirlerinden Alpha ve Gamma'dan, Net olarak bilinen yeraltı yılan kentine, Kedi Kardeşliği tarafından yönetilen Çita Koşusu'na ve sonunda Barrens'e götürecek ... gizemli Tanrısız ve ordularının beklediği yer. Her hayvan türünün kendi lehçesi vardır - kurtlar metaforlarda konuşur, maymunlar sadece şimdiki zamanı kullanabilir, kediler üçüncü kişide kendilerini ifade eder. Şehirleri farklıdır ve Tanrısız Gamble'ın büyük bir kısmı dünya inşasına harcanmaktadır. Tüm bu kurulum sahneleri daha az yetenekli bir yazarın elinde sıkıcı olabilir, ancak Maine kendimi sayfaya yapıştırılmış bulduğum iyi bir iş çıkarıyor. Bu kitabı, 3 saat süren iki oturumda kapaktan okudum. Kitap 2 mevcut olsaydı, hemen indirip okumaya devam ederdim.

mimoondo

I can't imagine not adoring this book, but not everyone has the same sense of humor (reference: Something About Mary). Personally, I had a hard time not laughing out loud while reading this on a plane. I can't get enough David Sedaris. More, more, more!