bizken

Peter Andersen Andersen itibaren Cêrro Largo - RS, Brezilya itibaren Cêrro Largo - RS, Brezilya

Okuyucu Peter Andersen Andersen itibaren Cêrro Largo - RS, Brezilya

Peter Andersen Andersen itibaren Cêrro Largo - RS, Brezilya

bizken

Bu kesinlikle geçen yıl ortaya çıkmadı çünkü okuduğumdan bu yana en az 10 yıl geçti. O zaman sevdim.

bizken

Hey, ilk defa işe yaradıysa. Çılgınca tersine çağrı yapmak, sürükleyici olarak değil.

bizken

Tekrar okundu. Tüm zamanların favorilerimden biri. Bunu CD'de listeledim ve bu mükemmel bir kayıttı.

bizken

Daha iyisini isterdim ama Scott Brick okuyucu oldu.

bizken

Oldukça iyi bir distopyacı genç romanı - ve zaman zaman iyi bir distopyanın tadını çıkarıyorum. Tüm yarı iyi genç romanlarında olduğu gibi, bu sayfalarından çıkarılacak çok sayıda iyi etik mesaja sahiptir, ancak genel olarak daha genç izleyicileri için bile biraz incedir. Belki daha gençken sözde 'yetişkin' romanlar okumaya alışmıştım - belki de zaten bir genç romanın çok fazla olmadığını fark edecek kadar büyüdüm. Ancak, Bridge to Terabithia adlı çocuk kitabının bile benim gibi yetişkin bir okuyucu için çok fazla maddesi vardı. Öte yandan, Twilight, çocuklardan daha yaşlı bir izleyici kitlesine yönelik olsa bile, okuduğum en komik romanlardan biri olmalı. Şahsen ben 'genç' bir roman olarak sınıflandırılmanın yüzeysel bir komplo için bahane olduğunu düşünmüyorum, bu da Çirkinleri birçok alanda biraz kısa kalmasına neden oluyor. Tüm hesaplara göre, kesinlikle zorlayıcı bir okumadır (arka kapak, en nihayetinde belirtildiği gibi) ve hikaye, beni (Alacakaranlık için söyleyebileceğimden daha fazla) netice içine motive edecek kadar ilginç. Bu kitap biraz iyi bir gişe rekorları kıran bir film gibi - bu konuda inanılmaz bir şey olmadığını biliyorsunuz, ancak her iki şekilde de iyi ve eğlenceli olması kolay. Benim için en büyük delikler, kadın bir kahramana odaklanan bir kitap için anlaşılabilir olan ciddi bir erkek karakter gelişimi olmamasıydı; birine veya diğerine yönelik. Dahası, tüm hareketler fısıldamaya devam ederken, hikayenin daha ağır kısımlarını keşfetmeye az yer var, bu da intruji ve derinlik için çok fazla söz veriyor. Umarım netice biraz daha fazla madde ortaya çıkarır, ancak olmasaydı la-la topraklarında birkaç saat geçirmekten mutlu olurum.

bizken

Bundan pek hoşlanmadım çünkü aynı yapıyı takip etmedi.

bizken

Bu yoğun ve gerçekten, gerçekten iç karartıcı geliyor. Kitap arkadaşım Ives şöyle diyor: “Bu, 1964’teki gözden kaçan bir Beat Era romanı.

bizken

Yasak Renkler (禁 色, Kinjiki?) Yukio Mishima'nın 1968'de çevrilmiş bir romanıdır. Kinjiki adı eşcinsellik için bir örtmece. Kanji "" yasak "anlamına gelir ve 色" renk "anlamına gelse de" erotik aşk "anlamına gelir. "Kinjiki" kelimesi, Çin mahkemesinde çeşitli rütbelere sahip kişiler tarafından giyilmesi yasaklanmış renkler anlamına da gelir. Ana temalar Yukio Mishima'nın romanı, eşcinsel bir erkeğin genç bir kadınla evliliğini anlatıyor.

bizken

Gölgeler Den gelen mutlak favori. Jessica'nın bu hikayedeki ilk sayfadan kalbimde özel bir yeri vardı (: Sonunda duymak istediğin şey bu!

bizken

OK, do you really want the truth....... I feel I ought to like this book. There is absolutely nothing wrong with it. BUT, but, but I was not all that engaged! Why? There were too many people to get engaged with any one of them. It read like a textbook, at least in parts. This is a book about politics and labor unions, and this topic always annoys me. Improvements are made when it pays in the ballot box. Every individual is thoroughly reviewed so that the reader completely understands why they make the choices they do. It is like, here comes a new person and then the book covers their complete history in the next several pages. And I was annoyed by how at the trial what is most important, as always, is hiring a good lawyer. The wealthy can get away with anything, even murder. Take that literally. It annoyed me when it all came down to if the owners KNEW that the doors were locked. And then it happens again, several years later! Jeez. But this IS what happened. Everything is covered very thoroughly. So I guess it is an excellent book, but only read it when you are in the right mood for facts and facts and more facts. And you better find politics fascinating. I get so mad I want to punch somebody. I liked the book, but not a lot. It is worth reading. Three stars is a rating that better represents my personal views.

bizken

Fast paced , love the twists and turns