finwin

Fin Win Win itibaren Torwan, Uttar Pradesh 232105, Hindistan itibaren Torwan, Uttar Pradesh 232105, Hindistan

Okuyucu Fin Win Win itibaren Torwan, Uttar Pradesh 232105, Hindistan

Fin Win Win itibaren Torwan, Uttar Pradesh 232105, Hindistan

finwin

İyi kitap

finwin

Seriye müthiş ikinci taksit!

finwin

Sonunda bunu okumalıyım. İyiydi. Kahraman, kahramanın manipüle edici, geri tepen bir insan olmadığına inanmak için çok uzun sürdü. Kendisini kanıtlamak zorunda kaldı. Ama bir ışık okuması için sorun yoktu.

finwin

Lewis, tanıdığım en iyi ve en belirgin Hıristiyan yazarlardan biri. Söylediği her şeye katılmasam da, "aha!" kendimi asla yazamayacağımı hayal edemediğim anlar.

finwin

eh

finwin

3 saatliğine güldüm, kendinden geçen adamı okuduğumda ...

finwin

Garip, yarım resimleme, yarım metin, fakat okurken normal bir kitap gibi ilginç. Hikaye biraz zayıf ve kitap neredeyse bir nokta olmadan görünüyor. Bir kitap için sinemaya dayalı biraz görünüyor. Saatin değmeyeceğini söyleyebilirim, ancak okumam 2 saat sürdü. Sonları ile. Gerçekten biraz sıkıcıydı ve resimler bence iyi yapılmadı, bu yüzden gerçekten eklemiyorlardı. Sonuçta, hikaye olmak isteyen bir öyküydü. Yine de, nedense, bundan hoşlandım. (bu yüzden 3 yıldız verdim) Ama belki de bunun için grafik roman okudum.

finwin

Wish we could use half stars to rate on this site. A fun premise, and I've got the next couple home from the library. I think it helped that I listened to these rather than reading them. While Dan & Amy are kids they seem overly dippy sometimes, and I don't know if I would have kept reading after about halfway through. But as an audiobook, it's a lot of fun - traveling all over the world, uncovering mysteries, narrowly missing explosions - and it makes the commute almost enjoyable. :)