djamalcg

Djamal Mustafaev Mustafaev itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Djamal Mustafaev Mustafaev itibaren Texas

Djamal Mustafaev Mustafaev itibaren Texas

djamalcg

İçinde çok açıklayıcı bir kelime var, çok iyi, onu sevdi! :)

djamalcg

Bunu okumaktan biraz sıkıldım. Diğer korkutucu Joyce Carol Oates'in kitaplarından farklıydı, iyi yazılmış ve ilginçti, ama biraz sürüklendi. 190 yaşımdaydım ama az önce bitirdim. Geri dönüp gerisini gerçekten okumak istediğimden emin değilim. Olabilir. Olsa iyi bir okuma oldu.

djamalcg

Okumayı kendi başına bir amaç olarak okumayı seven herkes, ölülerden diriltilen bir kitap ve el koyduğu kitapların yanmış sayfalarına yuvarlanan sigara içen kötü adam hakkındaki bu olağanüstü romantik gizemi takdir edecektir. Ortam, Franco'nun savaş sonrası Barselona'sıdır, bu nedenle polis yolsuzluğunun heyecanına ve genç kahramanı sokağa çeken, çekip çıkardığı ve en komik, esprili olduğu ortaya çıkarılan alkollü, evsiz bir eski sadık askerin yargılanmasıyla da doludur , dürüst ve sevgiyle son yayında edebi karakter sapkın. Aslında bu kitabı Barselona'da tatildeyken okudum ve o kadar hareketliydi ki, muhtemelen olabileceği ev ve dükkanları aramaya gittim. Gerçekten çok görsel ve canlı kağıt üzerinde bir film izlemek gibi. Compralo! ve Barthelona'ya trajik bir şekilde romantik bir yolculuk yapın.

djamalcg

Devamı The Barrington Family Saga serisinin ikincisi. Gelin ve Barrington ailesine katılın ve inançlarını sürdürmeye devam edin. Hayal edilemez sonsuz sonuçları olan sevgi ve manevi testler yolculuğu.

djamalcg

Kısa öyküleri seviyorum ve Pancake biraz karanlıksa mükemmel. O'Conner ve Hemingway'in bir karışımı.