demashq

Muhammed Moneer Moneer itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Muhammed Moneer Moneer itibaren Texas

Muhammed Moneer Moneer itibaren Texas

demashq

Güzel, çok çok iyi. Parsons ve Hubbard'ın (SPIT) ilişkisi hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi vermesine rağmen, henüz bilmediğim bir şey sunmadı. Kaynak notları kapsamlı bir şekilde listeler ve kitabın sonunda listelemeleri için yaklaşık yirmi sayfa verir. Edebi ve bilgilendirici değerler için muhtemelen dördü hakediyor, ama Parsons için bir şeyim var, bu yüzden beşe çıkacak. Adil olmayabilir, ya da sadece - ama işte gidiyorsunuz!

demashq

Bu, Budist farkındalık stratejilerini günlük yaşama uygulamakla ilgilenen biri için muhtemelen en yararlı olan, derinlemesine bir düzeyde kendi kendine yardım kitabıdır.

demashq

As somebody who doesn't read a lot, or really any, period fiction I wasn't expecting to like this much as book as I did. It was really a wonderful read, and written in a way that made it a very easy read as opposed to the heavy going, typical period stuff I was expecting. It's a brilliant novel to lose yourself in, transporting you to a different time so effortlessly and with lovely desription and attention to detail to make that world complete. The characters were juicy and drew you in, leaving you attatched to the relationships they formed with each other. I'd highly recommend this book to people wanting to try something new, in a non-intimidating way.