mijalluria

Mijal Luria Luria itibaren Łasice, Polonya itibaren Łasice, Polonya

Okuyucu Mijal Luria Luria itibaren Łasice, Polonya

Mijal Luria Luria itibaren Łasice, Polonya

mijalluria

Uzun ama eğlenceli bir okuma ... tamamen buna değer! Moby Dick'ten daha çok zevk aldım.

mijalluria

Ne kadar güzel bir adam olmak

mijalluria

Çok eğlenceli, hızlı okuma. Tarihsel açıdan da ilginç.

mijalluria

En son üç artı haftayı bir kitap okuyarak geçirdiğim en son zamanı hatırlamıyorum. Geçmişe bakarsak, belki daha hafif bir okuma ile alternatif kraliçe bölümleri almalıydım, ama bunu etkileyici buldum ve daha sonra ne olacağını görmek isteyerek motive oldum. Kuru değil, aslında çok eğlenceli, bunu çok yoğun buldum. Ancak tüm Edwards ve Isabellas'ı dürüst tutmaya devam etmek yavaştı, herhangi bir zamanda hangi tarafın hangi tarafta olduğunu takip ediyordum - bağlılıklar sürekli değişiyordu, güvenilen müttefikler birbirlerini çift geçiyor, sadakatler oluşuyor ve kırılıyordu. Bu kadar dikkat göstermenin ödülü, gerçekten sürükleyici bir öyküler dizisiydi. Keşke bunu Niccolò Rising'den önce okuyabilseydim, sadece o zamanlar Avrupa'yı kavrayacak entrikaları daha sağlam bir şekilde anlayabilmek için - hayatımın çoğunu ve bir yetişkinin bilgisi ile şimdiye kadar yetişen tarihi engelli biri oldum. dünyanın çalışmaları çok eğlenceli. Ve beni bir sonraki Wolf Hall taksitine özlememi sağladı. Tarih ve politika meraklıları ve sabırlı, özenli okuyucular için önerilir.

mijalluria

Met ve tarihle ilgili birçok boşluk doldurdu. Benim gibi yeni bir opera hayranı için harika. Son bölüm trajiktir, çünkü kaynakları (Levine ve Volpe) ile iyi nezaket içinde kalabileceğini ve çılgınca övgüyü artırdığını açıkça belirtti. Annnnd sonra bir sonraki kelimede, Volpe'un belli ki ana kaynaklarından biri olduğu çok açıktı ve kitabı reddetti. Bu şekilde koyun: Us Weekly'de çalışamadı. Orada söyledim.

mijalluria

Bunu çok beğendim. Yabancı kültürün ve yabancı dinin oluşturulması etkileyiciydi. Yahudilik ve Hıristiyanlığa yapılan imalar ilginçti. Birçoğu iyi okudu ve beni meşgul etti. Genel olarak yazarların rasyonalizm ve barış yapma felsefesi her şeyden daha güçlü bir şekilde ortaya çıktı. Andrew House tarafından önerilir.

mijalluria

Yine dizi tamamlamak zorundasınız. Bunlar çok eğlenceli ama karakterlerin kim olduğunu ve kitapların arasında ne iş yaptıklarını unutuyorum.