michaelren348a

Michael Rennack Rennack itibaren Kartarpur, Punjab 147101, Hindistan itibaren Kartarpur, Punjab 147101, Hindistan

Okuyucu Michael Rennack Rennack itibaren Kartarpur, Punjab 147101, Hindistan

Michael Rennack Rennack itibaren Kartarpur, Punjab 147101, Hindistan

michaelren348a

Moda ve cinayetin iyi bir karışım olacağına inanmak zor, ama “Silahlı ve Çekici” de, kazanan bir kombinasyon. Buna ek olarak, Washington, DC’nin modaya meydan okuyan ortamını ve bu “rahat” gizemlerin hayranlarını ve genel olarak kadın okuyucuları memnun edecek bir kitap (ve seri). Hikayenin moda köşe yazarlarından biri olan Washington, yerel moda için Washington’daki moda ritmini kapsayan, ancak daha zorlu hikayeler için can atan Lacy Smithsonian. Ofiste “cinayet mıknatısı” olarak tanındığından, genellikle onları da bulur. Bu durumda, röportaj yaptığı iyi giyimli bir Washington sosyalite cinayeti, gece okulu sınıfının hemen dışında ölü bulundu. (Lacey, gazetecilik becerilerini geliştirmek ve kendini daha ciddi bir raporlamaya sokmak umuduyla özel bir araştırmacı olmak için dersler alıyor.) Cecily Ashton, otoparktaki Jaguar'ında öldüğü zaman, sadece eğitmenler ve öğrenciler birinci sınıf hale gelmiyor şüpheli, başka olasılıklar da var. Ashton'ın iğrenç bir eski kocası, sapkın bir sevgi ilgisi ve zarar vermek için bir nedeni olabilecek başka birçok insan var. Bir zamanlar ünlü bir film yıldızına ait olan yeni bir hırsızlık ve kayıp bağbozumu Louis Vuitton makyaj çantasını ve her yöne giden ipuçlarını ekle. İpuçlarını gidermek ve katili indirmek için Lacey ve Pink Collar Club kız arkadaşlarına (unvanın “silahlı ve çekici”) bırak. Okuyucular, Lacey’nin sütunlarını (kitap boyunca serpiştirilmiş) okumak ve gerçek katilin nedenleri arasında neden olduğunu anlamaya çalışmaktan zevk alacak. Gizemli yazar Ellen Byerrum'un bu son teklifinin daha fazla Lacey Smithsonian hayranı ile sonuçlanacağı kesin. Byerrum, moda, insan fobileri veya Washington sahnesi ile ilgili bir hikayeyi döndürmek için harika bir fikir veriyor. Bu yeteneği, ilgi çekici bir gizem için harika bir ipucu izi bırakma konusunda zekice bir yetenekle birleştiriyor. Okuyucuların moda divalar ya da umutsuz bir şekilde modaya meydan okudukları olsun, “Silahlı ve Çekici” olmaktan hoşlanacak çok şey var.

michaelren348a

Regin the Radiant efsanesi, sevgili savaşçısı Aiden'ın ölümsüzlüğünü elde edemeden öleceğini ve Regin için reenkarne ettiği kadar güçlü bir sevgiye sahip olmasından önce tekrar tekrar öleceğini, sadece tekrar bir araya geldiği gün içinde öleceğini söyler. Bin yıl sonra Regin, sevgisini reddetmek anlamına gelse bile, bir daha ölmesine izin vermeyeceği kararlaştırıldı. Fakat geri dönen sevgilisi tarafından yönlendirilen, güçsüzlerinin kaynağını bulmak için doğaüstü işkencelere işkence eden ve canlı kılan nefret dolu bir grup tarafından kaçırıldığı zaman, diğer ölümsüzlerin bunu yapmaması durumunda, kendisini sadece öldürebilir. ilk. IAD serisinin bu bölümünde Regin, hapishanesi ve işkencecisi Declan Chase'in reenkarn sevgilisi olduğunu keşfetti, ancak doğaüstülerden nefret eden Declan'ın da bir kişi olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Çoğunlukla Karanlık Savaşçı Rüyası'nı sevdim, ancak bu bir kez cidden kahramanın onu adamını kaldırıma atması gerektiğini düşündüğüm zamandı. Bu, Declan'ın fiziksel olarak Regin'e saldırdığı ve hatta onu acı verici işkenceye maruz bıraktığı sahnelerden kaynaklanıyor. Mantıklı olarak, Regin'in kurgusal bir karakter olduğunu biliyorum, ancak ağzımda kötü bir tat bıraktı. Bu ve Regin'in, bu enkarnasyonu, “kırılganlığı” nedeniyle evet, tamam, diğerlerine tercih ettiğini fark etti. Bu tür çarpık mantık bana istismarcıları "seven" şiddet içeren ilişkilerde kadınları ve kızları hatırlattı. Yine de, Bayan Cole'un yazım tarzı ve mizahı her zaman olduğu gibi eğlenceli ve arsası arızasız, beni bu kitaplara çekmeye devam ediyor, bu yüzden bunu çekince de tavsiye ediyorum. Sınıf: C- veya 2.5 yıldız

michaelren348a

Bunu kitap kulübü için tekrar okuyorum.

michaelren348a

Bu oldukça ağır bir akademik kitap ama çok iyi yazılmış ve kolay bir okuma olmasa da bilgilendirici ve onunla sopa olabilir. Gıda ve satın alma, satın alma, dağıtım ve hazırlanmanın avcı-toplayıcılardan yeşil devrime (muhtemelen düşündüğünüz devrim değil) uygarlığı nasıl etkilediğini gerçekten takip eder.

michaelren348a

eğlenceli! Her bölümün kendi içinde bir hikaye olması ve her hikayenin en azından biraz üstünde olması hoşuma gitti.

michaelren348a

Excellent BOOK!!!!