bluikss

Bart Luiks Luiks itibaren Khedi, Maharashtra 441106, Hindistan itibaren Khedi, Maharashtra 441106, Hindistan

Okuyucu Bart Luiks Luiks itibaren Khedi, Maharashtra 441106, Hindistan

Bart Luiks Luiks itibaren Khedi, Maharashtra 441106, Hindistan

bluikss

Bu kitap çok iyi ve ilginç. Geçmişte okuduğumdan çok farklı bir şey.

bluikss

Bu kitabı sevdim. ağaç veren ilk kitabımdı. bana göre bir insanın her zaman bir arkadaşa nasıl ihtiyacı olduğunu açıklar. Oğlan ağacı severdi ama büyüdükçe ağacı ziyaret etmedi. Oğlan sadece bir şeye ihtiyacı olduğunda ağaca gitti. Çocuk yaşlandıkça ve ağaç bir güdük olduktan sonra yeniden birbirlerine ihtiyaç duydukları yeniden belirlendiler.

bluikss

Gerçekten, gerçekten uzun ve gerçekten, çok hızlı bir okuma. Ancak yazı stili pek iyi değil ve 1100 sayfalık uzunluğa ve 2000 yıllık kapsamına rağmen, umduğum büyük, epik kitap değil. Bu iyi. Harika değil.

bluikss

Şaşırtıcı derecede harika! İyi yazılmış ve onu koymak istemedim. Londra’da bir prömiyer yapan Amerikan’ın biraz komik, ama dürüst bir ifadesi, küçük Jack’in ABD’ye dönecek kadar sağlıklı ve 1990’daki İngiltere ulusal sağlık bakımı ile ilgili deneyimi (çoğunlukla çok olumlu!) Olana kadar aylarca sıkışıp kalmıştı. Québec’te ulusal sağlık hizmetleri tarafından biraz sinirlenmiş bir Amerikalı olarak bu kitaba ihtiyacım vardı!

bluikss

The Constant Princess'i okumadan önce bu kitabı okudum. Onu sevdim! Kitap filmden çok şaşırtıcı ve daha iyiydi. Skandal, ilişkiler ve tarih beni daha fazla bilgi için yalvarıyor!

bluikss

(Sevdiğim) hikayenin bir parçası olarak sayımı içeren hoş bir sayma kitabı. Bu tekrarlayan bir kitap ama X-man tekrarlamayı seviyor ve birçok çocuk kitabı kadar rahatsız edici değil! Julie Vivas'ın çizimleri harika, ama bazen hikayenin anlamsızlığına kıyasla biraz yumuşak olduklarını hissediyorum.

bluikss

Her ne kadar bir kısmı büyüleyici olmasa da, her okuyucunun kalbinin bizim güneş çocuğumuz tarafından kazanıldığını düşünüyorum :)

bluikss

Okuduğumda bunun en iyisi olduğuna ikna oldum.

bluikss

Friedmans'ın EC - Enerji İklim Çağı dediği şeye nasıl vardığımıza dair ilginç bir genel bakış için okumak için mükemmel bir kitap. Ayrıca, Friedman'ın doğa ve küresel mevcudiyetle olan çarpışma rotasını değiştirmede öncü olmak için ABD'nin yapması gereken şeyleri almasıdır.