jeguelre

Jean Guelre Guelre itibaren Timba, Gujarat 394330, Hindistan itibaren Timba, Gujarat 394330, Hindistan

Okuyucu Jean Guelre Guelre itibaren Timba, Gujarat 394330, Hindistan

Jean Guelre Guelre itibaren Timba, Gujarat 394330, Hindistan

jeguelre

Sonunda bu kitaplar hakkında merak uyandırıcı bulduğumu tespit ettim. Bölünmüş anlatım! Yazarın katili veya Lindsay'in arkadaşlarından birini takip ettiği, üçüncü şahısta her şeyi bilme tarzında bazı bölümler var, sonra diğer bölümler de ilk kişi olarak Lindsay tarafından anlatılıyor. İlk kitabı okuduktan sonra, yarının diğer kadınlardan birinin birinci şahıs anlatıcısı olmasını beklerdim. Ne yazık ki, bütün bu kitaplar Lindsay’ı takip ediyor. Bu üçüncü kitap, dördüncü cinayete kadar, kısmen kötü adamlar için kök salıyordum - yozlaşmış CEO'larla ve sağlık örgütlerinin etik dışı liderleriyle savaşacaktı. Aslında bu insanların öldürülmesi gerektiğini düşünmüyorum, ancak şekillendirilmeleri gerekebileceğini düşünüyorum. Sonuncusu, şaşırtıcı bir şekilde şaşırtıcıydı; ancak, ölümlerden sorumlu olan kişinin, Patterson'un bir romanını okurken, her zaman beklenenden biraz farklı biri olacağı beklenebilir. Genel olarak, zorlayıcı bir okuma ve bir buçuk gün değer okumak beni aldı. (Yaptığım tek şey bu kitabı son bir buçuk gün okumak değildi, başka şeyler de yaptım ... işe gitmek gibi.)

jeguelre

Bitirmek istemediğiniz kitaplardan biri. J.C.O. mutlak en iyi!

jeguelre

meh. hikayelerin yarısını oku. bunlardan birkaç tanesi iyiydi.

jeguelre

Bu kitabı okumakla ilgilenmedim ama kitap kulübüm seçti, ben de uydum. Bu kitaptan çok hoşlandığım pek çok şey vardı - Jack'in sesini okumayı çok sevdim, tüm hikayenin esaretleriyle ilgili olmadığına sevindim, ve Ma'nın neden yaptığı sorusunun yarısına kadar olmadığına sevindim. Sadece yaşlanmış Nick, doğduğunda kendisini yetişmiş durumda tutmak yerine Jake'i bir hastaneye götürmedi. İlginç bir okuma ve bazen tatlı. Kaçırılmayı içeren bir kitap hakkında söylenecek garip görünüyor.

jeguelre

Bu kitabı bitireceğim için kendimi aldatmayı bırakmanın zamanı geldi, aylar önce bir şey, her şey için daha ilgi çekici bir şey bulmak için onu terk ettim. Burada söylenecek iyi bir şey bulmak için uğraşıyor. Hikaye orijinal değil, karakterler doğrudan çok sevilen yazarlardan kaldırılmış gibi görünüyor ve yazı sakar ve dolaşıyor. Kuşkusuz, Eragon'un onu kasıktan tekmeleyerek bir kötüyü yendiği bir nokta beni güldürmüştü. Yazılı sahnenin esasına göre değil, kitabın geri kalan kısmı kadar saçma olduğu için.

jeguelre

Bu gerçekten bir dizinin ilk kitabı değildi ... bir dizinin içindeki bir kitabın ilk yarısı gibiydi. Gizemler var, ama hiçbiri bu kitapta çözülmedi.

jeguelre

Çakra şifa, kristal ve meditasyon yöntemlerine mükemmel bir bakış sağlar.

jeguelre

Bölüm 3 için 2010 yılına kadar bekleyemem.

jeguelre

Gerçekten iyi yazılmış ama beni kızdırdı ve bu yüzden onu sevemedim.

jeguelre

Sanırım 10. sınıfta okuduğum sürüm kısaltılmış, çünkü çoğu şeyi hatırlamıyorum. İster inanın ister inanmayın, yatmadan önce iki yılım okuduğum şey bu.

jeguelre

Arkadaşlarımdan bazıları bu kitabı sevdi. Bu beni biraz sıkıyordu ama bence bunu okuduğum süre boyunca birçok şey beni sıkıyordu. 4. sınıf öğrencisi olarak çok yoruldum.