hxzhulili687f33

itibaren Tajpur Deur, Bihar 845424, Hindistan itibaren Tajpur Deur, Bihar 845424, Hindistan

Okuyucu itibaren Tajpur Deur, Bihar 845424, Hindistan

itibaren Tajpur Deur, Bihar 845424, Hindistan

hxzhulili687f33

Aile içi istismarın nasıl gerçekleştiği ve bir kadının hayatındaki etkisi hakkında mükemmel bir hikaye

hxzhulili687f33

Hiç bu kadar zor gülmedim! Belki ağabeyimin Walter gibi bir ağzı olması ya da Kotzwinkle'ın bir masal anlatmayı bilmesi nedeniyle, bunu her gün aerobik bir egzersiz şekli olarak okurdum!

hxzhulili687f33

Bu kitap bir şeye sarılmıştı. Komik, hüzünlü, ilginç, anlayışlı, saygısız ... adını verirsen, muhtemelen orada bulacaksın. St. George'daki çok eşli bir ailenin hikayesini ve ailelerinin, çoğunlukla babaları olan Altın'ın evrimini anlatıyor. Tıpkı gördüğüm gibi çok eşlilik sesi çıkardı - her zaman gürültülü, çılgın çocuklar ve aile. Yazarın dini şeylere gönderme yapmak ve bariz bir önyargı olmadan çok eşlilik almak için iyi bir iş çıkardığını düşündüm. Tabii, bu kitap komik ... ama gerçek bir ailenin nasıl olacağı gibi, bana gerçek geliyor.

hxzhulili687f33

Dürüst olmak gerekirse, bu kitabın çoğunu okumadım. İngilizlerim için belirlenmiş bir kitaptı. Aydınlatılmış. sınıf ve ben asla gerçekten içine almak. Birçoğunuzun Milton'ın bu muhteşem yazar olduğunu düşündüğünü biliyorum ama yapamadım !!!

hxzhulili687f33

Gerçekten de çok güzel bir kitap - kahkaha ve iyi gözyaşı.

hxzhulili687f33

En sevdiğim iki şey. Yıldız Savaşları ve zombiler. Onu sevdim.

hxzhulili687f33

kitap hafif bir okumaydı. yeterince eğlenceli, ama dizi daha okumak için benim için yeterli değil

hxzhulili687f33

Bu kitaptan keyif aldım ve kolay bir okuma buldum. Yazısı güzelce akıyor. Sting all Sting dayak egzersizi olmadığını takdir ettim. Polis ile geçirdiği zaman hakkında yazdığı zaman, hem iyi hem de kötü olmak üzere diğer üyelerle olan ilişkisi konusunda dürüsttü. Ancak kitabın çoğu, Polis dışında geçirdiği zamanla ilgili ... kariyeri puanlama filmleri ve polo oynamayı içeren hobileri. Verilen, diğer yarının nasıl yaşadığını okumak gibi, ama normal halkla aynı takılmaya sahip olduğunu görmek güzel.