vladr

Vlad Raduca Raduca itibaren Kazem Abad, Lorestan, İran itibaren Kazem Abad, Lorestan, İran

Okuyucu Vlad Raduca Raduca itibaren Kazem Abad, Lorestan, İran

Vlad Raduca Raduca itibaren Kazem Abad, Lorestan, İran

vladr

Ben ticaret editörlüğündeyim ve Dave Barry'nin alaycı ifadesi ve rastgele büyük harfle başlayarak, zekice bir kelime dönüşüne aşık oldum. Öyleyse, Heather bir şeyler söylese de, yazdığı kelimeler, başka bir gözden geçiricinin söylediği gibi "hiperbolik metaforları", kahkahalarla ölmemi sağladı. Kocam uyurken bu kitabı yatakta okumaya çalıştım, ama yüzüme dökülen gözyaşlarıyla o kadar sert kıkırdamaya başladım ki sonunda odadan ayrılmak zorunda kaldım: D Son kısım biraz uzadı ve genellikle nasıl gittiğini merak ettim sarmak için, ama bir bütün olarak, komik bakış açısını, aptal, bazen kanlı olan, bir anne olma ve bir bebek yetiştirme gerçekleriyle dengeleyen büyük bir okuma.

vladr

6. Hedef, savcıların ve soruşturmacıların yaşamları hakkında çok fazla bilgi içeren, hepsi bir romana boğulmuş üç Hukuk & Düzen gibi okuyor. Artık Lindsey'nin Joe ile olan ilişkisine hiç ilgi duymuyorum. Bir gizem / suç romanında birden fazla gizem / suç olacaksa, bir şekilde ilgili olmaları gerektiğini düşünüyorum. Bir yazarın muhtemelen bir bakış açısı seçmesi ve ona bağlı kalması gerektiğini düşünüyorum, çünkü 1. kişiden üçüncü kişilere her şeyi bilen kişiden ileri geri gitmek biraz sıkıcıdır. Yazarın ya da yazarın, bir kitap için üç fikri olduğunu sanmıyorum, ancak kendi romanı için hiçbirini yeterince çıkaramadım ve etki oldukça ayrıktı. Bu cilt, serideki en iyisi değil.

vladr

Eski Yunanlılar ve Babillilerden 1960'ların başlarına kadar kozmos anlayışımıza ilişkin büyük bir anket. Her zamanki gibi, Dr. Asimov açık ve basit bir şekilde yazar ve her zamanki gibi bilgimizin ardındaki tarihi vurgular. Maalesef, bazı bölümler korkutucu biçimde modası geçmiş durumda ve karanlık madde veya karanlık enerjiden bağımsız olarak nötron yıldızlarından veya kara deliklerden bile söz edilmiyor. Evrenin okumaya değmeyeceğini, yani bunun tam tersi olduğunu söylemek istemiyorum, ancak güncel bir astronomi incelemesi isteyen herkesin bu kitabı daha yeni kaynaklarla tamamlaması gerekeceğini söylemek istemiyorum.

vladr

Zorunlu okuma! Cookie Mueller, aynı zamanda gerçekten keskin ve çılgınca komik olmak için bu nadir hediye ile inanılmaz bir yazardı. Asimetrik kazak elbisesinin eteklerini öpmek, dürüst olmak gerekirse, yaşamları hakkında mizahi yazılar yapan mevcut yazarların hiçbirinin uygun olmadığını sanmıyorum. Bu, çok genç yaşta öldüğü ve göreceli olarak küçük bir çalışma grubunu geride bıraktığı bir trajedi. Bu kitap, bir Havuz Boyalı Siyah'ın İçinde Temiz Su ile Yürüyüşü'nün, artı çılgınca nadir bölümlerinin, yayınlanmamış çalışmalarının ve dergiler için yazdığı sütunların makalelerinin çoğunu toplar. Tıbbi tavsiye sütunundan alıntılar için sadece bir yıldızı vuruyorum çünkü yasal tıbbi tavsiye olarak oldukça saçma ve korkutucu.

vladr

Babam bu kitabı kaybetti ve sık sık okumamı istedi. Nedense hiç yapmadım ama dün aldım ve başlamak için sabırsızlanıyorum!

vladr

Komik, şüpheli olsa da hepsi doğru. Değerli süslemeler. Hareketli bir şirket için çalışma bölümü komik ve doğruydu. 17 yıldır hareketli alanda bulundum ve okuduğum en doğru açıklama. Sadece müstehcenlikler onu patronuma göstermeme engel oldu.

vladr

Translating...

vladr

Translating...

vladr

Harika kitap. Gerçekten seni düşündürüyor.

vladr

İyi edebiyat değil, ama kesinlikle eğlenceli!

vladr

Che dire di questo libro? Un'opera d'arte? Un'espressione della propria anima? L'essenza dei pensieri dell'autore? Ecco diciamo di sì! "Addio, bella crudeltà" è un capolavoro, uno di quei racconti che ti riportano all'infanzia, ti fanno sognare e ti fanno vivere emozioni... I libri che hanno come "centro" i bambini hanno un "non so che" di magico, e questo è uno di quelli! Stupendo! Ti fa "volare", ti fa sentire libero e leggero, anche se per poco tempo... Ma ti lascia impressa questa sensazione per sempre! La storia tragica di due "amici" che devono ritrovare sé stessi e si aiutano reciprocamente sognando, in un mondo immaginifico e monopolizzato solo dal "pensiero". La genialità di questo romanzo, sta specialmente nella cognizione visionaria che si ha leggendone le stesse pagine. I sogni sono pur sempre qualcosa di affascinante e mistico! Semplice e scorrevole, e non mancano i riferimenti letterari (come a Dickens o ai grandi classici della letteratura).

vladr

I had trouble getting into this book. Half way through I am enjoying it... we shall see