vuvuong

Vu Vuong Vuong itibaren San José el Paraíso, Oax., Meksika itibaren San José el Paraíso, Oax., Meksika

Okuyucu Vu Vuong Vuong itibaren San José el Paraíso, Oax., Meksika

Vu Vuong Vuong itibaren San José el Paraíso, Oax., Meksika

vuvuong

"Freakonomics" tarzında yazılmıştır. Hoş ilginç görüşler ile okudum.

vuvuong

Onu sevdim. Booklist dergisinde bu konuyu okuyun ve dayanamayacak kadar harikaydı. Okuduğuma sevindim. Kahraman zor bir iştir. Dövüşmek, romantizm, seks önerisi ve büyük bir macera. Ne aşk değil?

vuvuong

Gıda Savunmasında Pollan'ın Omnivore's İkilemi'nden sonra çok daha hızlı okunuyor ve baştan başlıyor (Omnivore'un İkilemi, mısır ve ABD'deki tarımsal tarihin uzun bir tartışmasına katılmanız gerektiğinden daha yavaş başlıyor) . Kitabımdan gerçekten çok keyif aldım ve aşağıdaki alıntı favorilerimden biriydi çünkü beni yüksek sesle güldürdü ve annemin beni yetiştirme konusundaki çalışmalarını takdir ettiğim için teşekkür ederim :)! “İnsanlık tarihinin çoğu için, insanlar uzman tavsiyesi olmadan [ne yenir] sorusunu yönlendirdiler. Bizi yönlendirmek için, bunun yerine kültürümüz vardı - ki en azından yemek söz konusu olduğunda, gerçekten de senin annen." Ayrıca, kitabın ilk yedi sözünde yazarın kitabının özünü özetlediği kaç kitabı okuyabilirsiniz? Oldukça havalı ... "Yemek ye. Çok fazla değil. Çoğunlukla bitkiler." ~~ Tarafından yaşamak için iyi bir tavsiye

vuvuong

korkunç

vuvuong

30 yıldır bir ülkeyi yöneten Generalisimo Trujillo'nun Keçisi, Keçi diktatörlüğü ve zulmünden bahseden mükemmel bir kitap.

vuvuong

Büyük romantik şiir, suçluluk ve kefaret acı verici yansıması. Gerçekten, okumalısın.

vuvuong

Ne kitap ama! Matilda hakkında bu çok okunabilir hikayede yer alan tarihi detayları sevdim. Cushman bu kitapta Orta Çağ'ı canlandırıyor. 5. sınıf ve üstü okuyucular için harika bir okuma.