evanscreativestudios

Ted Evans Evans itibaren Bengdoba, Jharkhand, Hindistan itibaren Bengdoba, Jharkhand, Hindistan

Okuyucu Ted Evans Evans itibaren Bengdoba, Jharkhand, Hindistan

Ted Evans Evans itibaren Bengdoba, Jharkhand, Hindistan

evanscreativestudios

Seminer'deki zamanım boyunca da bunu okuyun. Evlilik ve Aile Danışmanlığının bir parçası. Gerçekten keyif aldım, marjlarda birçok not yazdım. :) Evlenmeden önce okudum, tekrar okumak istiyorum. Bu kitabın sahibiyim.

evanscreativestudios

Maniac Magee'nin hikayesini seviyorum, çünkü ailesi ölse ve halası ve dayısı kaçmak için savaşmayı bırakmasa bile.

evanscreativestudios

Büyükannenin örgü kitabı değil! Bu mükemmel bir örgü 101 astar, ve ben sadece bir üye değilim, hayran kulübü başkanıyım. benden bir örücü yaptı. Harry Tan Sally ile tanıştığında sana başka kim dikiş dikebilir? yoluna devam etmek için aptal geçirmez talimatlar ve tazelemek için tekrar gelmek için harika bir referans kitabı. Desenler aslında yapacağınız bir şey (ilk haftaları örttüğüm çok şirin bilekliklere şahit oldum) ve resimler çok açık. Bu dizi için yay. Bir sonraki tığ işi alıyorum ...

evanscreativestudios

Bu kitap Chesterton'un St. Francis'teki biyografisini takip ediyor. Birincisine rakip olmamasına rağmen, selefiyle aynı ilgi çekici şekilde yazılmıştır. Sayfalarında, Thomas Aquinas, figürün skolastik yazıları üzerindeki bitmeyen tartışmalarda sıklıkla gözden kaçırılan bir şey olarak, et ve kan sadık bir Hristiyan olarak canlanıyor. Burada kulenin Thomas'ı ve hayatının sonunda yazdığı her şeyin samandan ibaret olduğunu açıkça ilan eden Thomas'la tanışıyoruz. Bu, Thomas ile ilgilenen veya Ortaçağın dini geçmişiyle ilgilenen herkes için harika bir kitap.

evanscreativestudios

Büyük çocuklarla yüksek sesle okumak için iyi bir komik kitap. Daha tolere edilebilir ve sevimli bir Haziran B. Jones veya Clementine düşünün.

evanscreativestudios

Ne yazık ki Dorothy Sayers'in muhteşem karakterlerini yaya kullanımı. Her sıklıkta Harriet ve Peter beklediğiniz kıvılcımı gösterdiler ve garip bir cümle cümlesi vardı, ama çoğunlukla sadece geri dönüp Sayers'ın orijinallerini tekrar okumak istememi sağladı.

evanscreativestudios

İncil'in geri kalanının bu başarıya ulaşmasını diliyorum. Bunu okumalısın ve bana güvenebilirsin, ben bir peygamberim. İşaya

evanscreativestudios

Bu kitap hakkında çelişki duyuyorum. Gerçekten beni korkutuyor ve ben titiz değilim. Bu kitabı 9. sınıfta okudum ve o zamandan beri almadım. Bu yıl öğretmek yine yüzleşmemi istedi. Bir şeyleri görme biçimimi değiştirdi. Bu kitap bana musallat oldu. Acaba başkaları da aynı şekilde hissedip hissetmedi. Neredeyse bu kitabı 10. sınıf öğrencilerime vermemem gerektiğini hissettim ... bu hakkım var mıydı? Ama neredeyse benim kadar etkilendiklerini sanmıyorum. Cevabını bilmek istediğim soru şudur - bu iç karartıcı bir kitap mı? Öyle buldum çünkü onu umutsuz olarak gördüm. Holden, bu atlıkarınca Phoebe'yi izlerken çok büyük bir an yaşadı. Aslında çocukları yakalamaya çalışmaması gerektiğini düşünüyor. O anda çocuklara yardım etmeyeceğini - düşmeleri gerektiğini anlıyor. Öyleyse, bu önemli epifrinin sahibi olduktan sonra akıl hastanesine ne gidiyor? Bu bana hiç mantıklı gelmedi ve bana açıklamak için kimseye yalvarıyorum. Çavdarın avcısı olamayacağını gerçekten anlıyorsa, neden psikiyatrik tedaviye ihtiyacı var? Çünkü onun üzerinde derin bir etkisi var (farkına varma) o nedenle yıkılıyor? Ama bana göre, bu aydınlanma anı onun kurtuluş anıdır. Bu an ümit verici, ancak kitabın sonu değil. Anlamadım Mesaj, yetişkinliğin umutsuzluğunu anlamamız için mi? Sonuçta, Salinger kiminle sempati duyuyor? Salinger, Holden'ın dünyanın gerçek doğasını ve yetişkinliğin doğasını gören bir dahi olduğunu bize bildirmeye mi çalışıyor yoksa Salinger, Holden'ı yüreğinde herhangi bir umutla karşılaşamadığı için dünyası parçalanan hüzünlü bir dava olarak mı görüyor?

evanscreativestudios

Birçok seride olduğu gibi, başlangıç kitapları en iyisidir. Hala "Özeller" i tavsiye ediyorum çünkü bir seriye başlayamayacağınızı ve bitiremeyeceğinizi hissediyorum, ama ana karakterler kesinlikle sinirlerimi bozmaya başladı.

evanscreativestudios

Ah ... kurabiyeler ... saf ambrosia. Aşırı duygusal, erimiş çikolatalı kurabiyeler ... yumuşak, çiğneme yulaf ezmesi, kenarların etrafında gevrek ... nemli (evet, dedim) kek veya sarışınlar ... ağzımın sadece düşünmesini sağlar. Bu kitabın hepsi var ... ve her birini denemek istiyorum!

evanscreativestudios

Tipik Roth kitabı. Ana karakter sadece hayatı hakkında azarlıyor. Başarılı bir genç Yahudi adam olan Alexander Portnoy, neredeyse cinsel açıdan takıntılı, Yahudi suçluluklarından boğulmuş ve kendi iyiliği için fazla analitik.

evanscreativestudios

Bu benim okulumda 10. sınıf için zorunlu okuma oldu. Muhtemelen bir gün yeniden okumalıyım. Hoşlandığımı hatırlıyorum, ama artık biraz daha büyümüş olduğum için bundan farklı bir şey alacağımdan eminim. ;)

evanscreativestudios

Aslında, muhtemelen bunu okuduğumu söylememeliyim, çünkü üstesinden gelemedim ... bu beni çok sıkıyor.

evanscreativestudios

Dedektif Nick Petrov, ilk sayfadan ilgi çekici bir karakter. Anlaşmayı mahkemede imzalatmak, etrafındaki insanlara pislik gibi davranmak ve onun bir sonraki suçu çözmek için akıllı, aşındırıcı yoluna devam etmesini rica ettiği için izliyoruz. Hikaye ilerledikçe ve Nick hafıza kaybına uğradıkça, canlı ve sinirli bir adamdan umutla ve hayata sarılarak tutulan bir şeye çok ciddi bir değişim gösterdiğini görüyoruz. Bu İncelemenin Geri Kalanını Okuyun: [http://books.bgwe.org/?p=12]

evanscreativestudios

Kitap ortalama, daha iyi olabilirdi.

evanscreativestudios

Hareketli, anlaşılır, ailesini izleyen öldürülen bir kızın ilk kişi hesabı, ölümünden haftalar ve aylar geçiyor. 14 yaşındaki bir kızın mükemmel berraklığı ile anlattı. Yine de Sebold'un anısını tercih ediyorum

evanscreativestudios

Neal Stephenson'un belirgin parlaklığı ve etkileyici kitabı, talihsiz bir logore vakası tarafından daha az eğlenceli hale getirildi.

evanscreativestudios

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım. Filmde gördüğüm diğer sürümlerden biraz farklıydı.

evanscreativestudios

Res hoşuma gitti ve ben Joan Aiken'i severdim, hadi bir şans verelim.

evanscreativestudios

A book on the "Faves" shelf, long time no see! This book is soooo good. I love it so much, the characters are unique, flawed, compelling, the mystery is fascinating. I can't recommend this book higher to lovers of mystery and interesting characters.