brucefitzsimons

Bruce Fitzsimons Fitzsimons itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Bruce Fitzsimons Fitzsimons itibaren Texas

Bruce Fitzsimons Fitzsimons itibaren Texas

brucefitzsimons

bu kitaba giremedim, okumayı bırakmak zorunda kaldım

brucefitzsimons

Garip, her yerimden, sokağımın üstünde olan bu dünya kitabından. Aşırı korkudan komedi ile karışan aşırı - bundan daha iyisi olamaz. Bunu sevdim!

brucefitzsimons

Martin Amis'in istisnai bir yazar olduğuna hiç şüphem yok; Gördüğümde kesinlikle bir yetenek görebiliyorum, adam çok güzel yazıyor ve bu yüzden iki yıldız. Bu kitap benim için yapmadı. Yazdığı tarz yüzünden değil, açık bir şekilde, yetenek var, ama daha fazla beni rahatsız eden hikayenin kendisi vardı: benim için çok klişeliydi (bir kadın ile iki kardeş arasındaki klasik aşk üçgeni), yeni hiçbir şey altında Güneş.

brucefitzsimons

Harika bir kitap size dua hayat atlamak yardımcı olur.

brucefitzsimons

Annem bu kitabı bana hediye olarak verdi ve o zamandan beri konunun hiçbir zaman ortaya çıkmadığından emin olmak zorunda kaldım.

brucefitzsimons

** spoiler alert ** Truthfully I think I like this book compared to the first because it sorta mixes it up a bit, you still have the whole Faye owns Cassie type thing but you also have Cassie Telling Diana the truth...I also like the whole Nick and Cassie thing as well! I'm not sure how i feel about the whole Cassie's-dad-is-Black-John-*slash*-John-Blake but it gives a whole new look on Cassie's whitch realitives, if that made any sense what so ever :P All in all i truely love theese books :)