vicentebortolini

Vicente Bortolini Bortolini itibaren Lincoln Village, OH, Birleşik Devletler itibaren Lincoln Village, OH, Birleşik Devletler

Okuyucu Vicente Bortolini Bortolini itibaren Lincoln Village, OH, Birleşik Devletler

Vicente Bortolini Bortolini itibaren Lincoln Village, OH, Birleşik Devletler

vicentebortolini

Muhtemelen tüm HP kitaplarından favorim. Burası Harry'nin gerçekten bir çocuğun karakterinden daha az gelişmiş bir karaktere dönüşdüğünü düşünüyorum.

vicentebortolini

İkinci şemsiye akademi cilvesi benim için birincisi kadar eğlenceli değildi, ama yine de büyük bir okuma :)

vicentebortolini

Çok kolay okunur ve önyüklemek için eğlenceli bir kitap. Sıcak ulaşılmaz adam ve çizmeye hafif bilim kurgu. Yazar, keyifli bir okuma için yapılan kelimelerle çok esprili bir yolla sahiptir. Kesinlikle bir aşk hikayesi de ... devamı için can atıyorum!

vicentebortolini

bazı iyi tanıklıklar, bazı kötü. Kitap gözlerimi çeşitlendiren tıp alanına açtı.

vicentebortolini

Bu serinin son kitabı ve aslında benim favorim. Edward ve Bella arasındaki aşka odaklanıyor ve birlikte küçük bir bebekleri var. Kitaplar sizi farklı duygulara dönüştürmenizi sağlar, mutludan hüzüğe, hüzünden mutluluğa, ve tekrar eder. Bu kitabın çok mutlu bir şekilde sona erdiğini kesinlikle söyleyebilirim ve mutlu sonların büyük bir hayranıyım. İşlerin mutlu sonlanmasını seviyorum, çünkü herkes mutlu olmalı, değil mi? Bella değişiyor ve her şey büyülü gibi görünüyor, ama masal bitiyor. Ek olarak, günümüzde yaşadığımız gerçek yaşam durumlarına, özellikle vampirlerle ilgili olsa bile, gerçekten bağlanır. Sarmak için, Şafak Vakti Alacakaranlık dizisinden vazgeçtim ve harika bir kitaptı.

vicentebortolini

Her zaman otobiyografi olaylarını sevsem de, çoğu zaman iyidir; bu sefer okurken aklıma her zaman bir cümle geliyor: bu savaş, bu korkunç şeylerle birlikte, bu güzel şenlikçi hikayelerini yazdı, bu harika! Neden çoğumuz bu kadar moral bozdu ve o da böyle oldu? ... Bilmiyorum, ama bu fark, biliyorsun, bu kitabı beğendim ...

vicentebortolini

Çok iyi yazılmış bir gerçek hikaye. Bazen kalbini kırabilir.

vicentebortolini

Montana'nın Mirasçıları kitap 2, en çok satan Kalbim Ülkesi'nin devamı. Montana vahşi doğasında hayatının sevgisi eksikken, genç bir kadın bir çiftliği kendi başına yönetmelidir. 1870 Montana çiftliği Dianne Chadwick için zor bir yaşam olduğunu kanıtlıyor. Nişanlısı Cole Selby henüz doğusundaki yolculuğundan dönmedi. Ona göre, Hintliler tarafından yakalandı ve Dianne'yi de seven Takes-Many-Horses, yaşamasına izin verip vermeyeceğine karar vermeli. Amcası bir boz ayı tarafından saldırıya uğradığında, Dianne ailesine bakmak ve çiftliği yönetmek için bırakılır. İnancına tutunup fırtınayı atabilir mi?

vicentebortolini

An excellent end to the trilogy. I love Richard Knaak's Warcraft books. Even though I already knew the outcome of the story from playing the games, it was still an entertaining read. I highly recommend the War of the Ancients trilogy to anyone who is interested in Warcraft lore or fantasy in general.