nam_veda

Namrata Veda Veda itibaren 32868 Venceáns, Ourense, İspanya itibaren 32868 Venceáns, Ourense, İspanya

Okuyucu Namrata Veda Veda itibaren 32868 Venceáns, Ourense, İspanya

Namrata Veda Veda itibaren 32868 Venceáns, Ourense, İspanya

nam_veda

Bu harika bir kitaptı - Amazon'daki ucuz kindle indirmeleri sayesinde harika bir keşif. Son derece keyifli yazar ve tarihi kurgu. Tavsiye, yılın favorilerimden biri

nam_veda

Her nasılsa, bunu üniversitede özledim. Postmodern edebiyat okumanın buna dahil olacağını düşünürdüm, ama özledim. Şimdi okudum, yirmi yıl önce postmodern her şeye aşık olduğumda, o zaman benim için nasıl şaşırtıcı olacağını görebiliyorum. Şimdi sıkıcı buldum. Tabii ki, post-modern-modern kurguda kitaptan olmayan çekici buluyorum. Tabii ki, bu noktanın bir parçası ve o zamana değiniyordu. Şimdi, ilginç bulduğum şey Camus'un “Amerikan tarzı” olarak adlandırdığı tarzın aldatıcı sadeliği idi. Basit nesir, The Stranger'ın tarafsız, eşitlikçi varoluşsal sesine mükemmel bir ton verdi ve bu okumaya değdi. Ayrıca ilginç olanı, kendi nesrini ne kadar dikkatle yapmak zorunda kaldığını fark ettiğim anlardı; böylece karakter seçimleri, hayatı ve sonu ile barışık görünüyordu. Bir karakteri tutkudan tamamen yoksun bırakmak, hayatın anlarının basit zevklerini hariç tutmak, hem işçiliği karakterinde hem de bu karakteri zıt kılacak mükemmel bir bağlam oluşturmada çok zor olmalı ve bir egzersiz yapmalıydı. Sonunda, zanaat için dört yıldız verdim, ama beşinci olayı bıraktım çünkü bu deneyimle duygusal olarak taşınmadım. Akılda harika bir egzersiz oldu.

nam_veda

Kolay ve hızlı okuma. Çok whitty İngiliz mizah!

nam_veda

ilgi yaratıyor ancak antiklimaktik

nam_veda

These Dot and Jabber books seem to be very difficult to find, but if you can they are well worth it. The cut and paste illustration is wonderful and the stories are fun and a little different than the norm. A furry Sherlock Holmes for wee beasties.