baptistejean

Jean Baptiste Baptiste itibaren Fionn Tra Cottages, Co. Kerry, İrlanda itibaren Fionn Tra Cottages, Co. Kerry, İrlanda

Okuyucu Jean Baptiste Baptiste itibaren Fionn Tra Cottages, Co. Kerry, İrlanda

Jean Baptiste Baptiste itibaren Fionn Tra Cottages, Co. Kerry, İrlanda

baptistejean

doğaüstü tonlara sahip çok ilginç ve iyi yazılmış karanlık gerilim GN. karakter gelişimine çok etkili odaklanma. yapıt iyi bir kaliteye sahipti ama karakter tasarımlarını pek beğenmedim.

baptistejean

Tam açıklama: Yazarı kişisel olarak biliyorum ve tapıyorum, ama bu gerçekten okuduğum en güzel anılardan biri. Kültürel kimliğin bu keşfi dokunaklı ve eğlenceli, zekice ve sıcak ve hemen Yunanistan'a bir bilet rezervasyonu yaptırmak istiyor. Şiddetle tavsiye edilir.

baptistejean

Bir kitapçıda bulduğum bu Brisingr'in imzalı bir kopyasını satın aldım. Brisingr çok iyiydi ve dördüncü kitabın çıkmasını bekleyemiyorum!

baptistejean

Blossom Sokağı'nda karakterlerle yaşadığımı hissettim.

baptistejean

Bir kitap kulübü, hepimizden zevk aldığımız, hatta Rebecca'yı okumamış olanlar bile seçti.

baptistejean

Bu Kitabın tadını çıkardım

baptistejean

Bu böyle bir yolculuk oldu .... tamamen zevk ve bitirdiğinde bitlere gülümsüyordu ve ayrıca bir sona gelmişti üzücü. İşim bittiğinde ilk düşüncem, bunun kiraya verenlerle savaşı nerede bıraktığıydı. Beni dinleyecek herkese bu diziyi tavsiye etmeye devam edecek. Şimdi bu kitabı okumayı bıraktığım için ev işleri ve çocuklar hayatına geri dönmem gerekecek. Ancak, bir sonraki kitap var ve belki ilk bölüm okuma ............. birkaç dakika daha belki harcayabilir !!!!!