zeroone

Stanislav Zerographics Zerographics itibaren Sahouli, Punjab 147202, Hindistan itibaren Sahouli, Punjab 147202, Hindistan

Okuyucu Stanislav Zerographics Zerographics itibaren Sahouli, Punjab 147202, Hindistan

Stanislav Zerographics Zerographics itibaren Sahouli, Punjab 147202, Hindistan

zeroone

2009'da Julie ve Julia'yı okudum ve şiddetle hayal kırıklığına uğradım. Blog yazmak ve yemek pişirmek hakkında bir kitap benim için mükemmel olmalıydı. Bunun yerine, hayatımdaki misyonu {Julia Child'ın tariflerini kullanarak yemek yapmanın yanı sıra} bir kadının kitaplarını okudum ve her şey hakkında sızlanmak ve şikayet etmek oldu. Ben hayranı değildim. Hiç. Böylece iki yıl sonra, Julia Child'ın anısına Fransa'daki My Life'ı aldım. Julie ve Julia'nın kesinlikle ortak noktaları olsa da, Julia Child problemleriyle nasıl başa çıktığı konusunda çok büyümüş. Zorlukları benimsiyor ve ASLA KİMLER. Julia Child, Julie Powell'ın kitabını okudu mu hiç bilmiyorum, ama bence Julie'nin ne kadarının ne kadar olduğu ile dehşete düşecek. Fransa'da My Life okumaktan zevk aldım ve haftalık yemek tarifime bazı Fransız tarifleri dahil etmek zorunda kalabilirim.

zeroone

Üniversitede XC ekibinde olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında harika bir kitap. Benim gibi lil ol 'D3 koşucular bile ile özdeşleştirmek için bir şey bulabilirsiniz.

zeroone

Bu hikayeleri okumanın, bir çocuğun her şeyi nasıl gördüğünü hatırlatarak, çocuklarının perspektif içinde yaptıkları sinir bozucu şeyleri görmesine yardımcı olduğunu söyleyen başka bir eleştirmenle aynı fikirdeyim. AMİN! Little Critter hikayelerinin bir başka harika koleksiyonu. Benim favorilerim "Güle güle, anne ve baba", "Sadece bir kardan adam" ve "Sadece bir okul projesi." "Sadece Bir Römorkör" ve "Sadece Bir Damperli Kamyon" hikayeleri de güzel, ama "hayal gücü" formatının biraz eski olduğunu düşünüyorum. En sevdiğim Little Critter hikayeleri hayatıyla ilgili, nasıl bir şeyler yapmaya çalıştığını ve ne öğrendiğini anlatıyor. Bu bugün Sam's Club'da sadece 6.84 dolardı ve her kuruşa değdi. Oğlumuz kısa Süreli Küçük Hikayeler dışında herkes için hala biraz genç olsa da, kocam ve ben bu gece yüksek sesle hikayeleri okurken büyük bir patlama yaşadık.

zeroone

GREAT book, very depressing, but there is some hope - don't stop reading!