victorsevryukov

Victor Sevryukov Sevryukov itibaren Karisöödi, 66005 Võru County, Estonya itibaren Karisöödi, 66005 Võru County, Estonya

Okuyucu Victor Sevryukov Sevryukov itibaren Karisöödi, 66005 Võru County, Estonya

Victor Sevryukov Sevryukov itibaren Karisöödi, 66005 Võru County, Estonya

victorsevryukov

Sanırım bu kitap daha fazla Anne Rice kitabı okumamamın nedenini gösteriyor - onlar biraz sıkıcı. Ana karakter süper konuşkan ve süper angsty. Melekler, şeytanlar ve her tür saçmalık tuhaf bir kitap yaptı. Sanırım daha az alaycı olsaydım ve daha uzun dikkat süresine sahip olsaydım daha çok hoşuma giderdi.

victorsevryukov

Bu kitap harikaydı. Yazarın otistik olmadığı ve ana karakter düşüncelerinin ve eylemlerinin arkasındaki sesi ve mantığı yakaladığı görülüyor.

victorsevryukov

Ben sadece tüm kitabı okumak - birkaç yıl önce denedim ilk 2 kez üzerinden alamadım çünkü bu inceleme güncelleniyor. Son zamanlarda filmi izledikten sonra tekrar aldım ve bu sefer çok daha fazla keyif aldım. Etrafımda ilk defa beni rahatsız eden şeyler beni biraz rahatsız etti: Kitapları gizlemenin bütün imalarının karmaşık karakter detayları mı yoksa sadece yazarın yazma tarzının iddialı yansımaları mı olduğuna karar veremiyorum. Ayrıca, Gomez'in Clare'e biraz aşık olmasından nefret ettim çünkü daha sonradan görüldü. Sonunda, bu filmden daha çok keyif almamın birkaç vakasından biri ... Sanırım filmi beğenmeyi itiraf eden 3 kişiden biriyim. Filmin görmezden geldiği küçük karakterlerin çoğunu (Kimy, kütüphaneci arkadaşlar, Ingrid ve Celia) özlememe rağmen, film romanda en büyük iki etimi de ortadan kaldırdı. Ayrıca, büyük bir Eric Bana ezdim, o yüzden de var.

victorsevryukov

Çok ilginç, çok farklı bir hikaye çizgisi. Beni durdurdu ve böyle bir durumda ne yapacağımı düşündürdü

victorsevryukov

İşte benim vampirlerimi böyle seviyorum. Karanlık ve iğrenç ve isteyerek dönüştürülmesini istediğin bir şey değil!

victorsevryukov

Sonu biraz ani olsa da, bunun harika olduğunu düşündüm. Beni çok daha fazla korkuttu sanıyordum. Tamamlayıcı romanın serbest bırakılmasını bekleyemem. :)

victorsevryukov

Köpekler için haberler gönülsüzce okurlar için kolay bir okumadır çünkü köpekleri evcil hayvan olarak gören çocuklar için bağlantı kurmak kolaydır. Kısa bir çevrimiçi başarıya sahip gelişen bir gazete iş içerir. Aynı zamanda dognappers ve çözmek için bir suçu vardır.

victorsevryukov

Gave me nightmare is all im saying!!!! Stephen King is great I love everything of his that I have read so far. I think this was just a very long horror and I did find myself not bothered about continuing to read it. but I finally finished it and I did like it. The mind of Stephen King is both amazing and creepy!