king1387

Qiang Wang Wang itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Qiang Wang Wang itibaren Texas

Qiang Wang Wang itibaren Texas

king1387

Öncelikle, filmi henüz izlemedim, ancak kitabı okuduktan sonra sabırsızlıkla bekliyorum. Kitabı gerçekten özel yapan şey, anlatıcı; Şirket için ne kadar çaresiz olduğunun farkına varınca, oldukça üzülmüş, sempatik olmayan bir karakter. Yazının kendisi de üst düzeydir; temiz, güçlü ve kasvetli esprili. Bu çok İngiliz bir kitap, muhtemelen bu yüzden çok zevk aldım. Kolay bir okuma, muhtemelen bir tatil için iyi.

king1387

David Sedaris hiç komik değil mi?

king1387

iyi. çok iyi. ve çok üzücü.

king1387

Bu kitap harika. Nesir, güzel ve düşünceli bir şekilde hazırlanmış ve hatta en azından kısmen Capote tarafından icat edilmiş olan kısımlar bile, "anlatması" gerektiği gibi olmuş gibi görünüyor. Tabii ki korkunç cinayetleri tanımlarken, hem katilin hem de kasaba halkının hayatını parçalarken, gittikçe gittikçe daha fazla ayrıntı vererek, tam tanımlamayı yavaş yavaş geliştirir.

king1387

bana çocukluğumu hatırlatıyor !!!! Biri Harry Potter'dan hoşlanmıyorsa, o (veya kendisi) kendisini Realist olarak düşünebilir !!! ne utanç! O aslında bir taş. kesinlikle hiçbir immaginasyon, risk ve ... çocukluk hayalleri olmadan.

king1387

Kendimi ılımlı / liberal bir Katolik olarak görüyorum ve bu kitabı gerçekten takdir ediyorum - çoğu zaman ılımlı, ılımlı Yahudi ve Hristiyan grupların inançlarının yanı sıra pek çok İncil geçitleri hakkında eğitim almasını sağladığını gördüm. nasıl bittiğini gerçekten sevdim.

king1387

Bu kitap bana Alevli Dudakların ne olduğunu; herkes benim favorim değil. Bütün parçalar bu kitap için vardı. Dünyada en çok sevdiğim insanların çoğu tarafından önerildi. Holokost, tüm türlerdeki evcil hayvan konularımdan biri. Eggers ve Chabon ile aynı köşeye düşen genç bir modern erkek tarafından yazılmıştır. Hafif, garip ve çağdaş. Ve hiç hoşuma gitmedi. Chabon'un kitaplarında hayranlık duyduğum agresif kapris ve gariplik, diğerleri arasında, bu kitapta çok zorlanmış gibi görünüyordu. Atlamak dikkat dağıtıcıydı. Kazanç olması gerekenden daha zayıftı. Kırık İngiliz anlatımı beni gıdıklamadı. Ben de öyle okudum, o kadar çok iyi soykırım kitabı, bazıları da biraz daha hafif bir yaklaşım için gitti, ve bu sadece ayağa kalkamıyor.