rosy430

Zhang Rosy Rosy itibaren Grèzes, 24160, Fransa itibaren Grèzes, 24160, Fransa

Okuyucu Zhang Rosy Rosy itibaren Grèzes, 24160, Fransa

Zhang Rosy Rosy itibaren Grèzes, 24160, Fransa

rosy430

Bazı kişilikleri rahatsız ettiğim anlar oldu ama genel olarak bu sonucun dörtlüsü için gerçekten çok zevk aldım. İyi bir serinin işareti, bir isyan için umut veriyorum!

rosy430

İnanılmaz derecede anlayışlı ve ilham verici. Diğer kayda değer modern "dışlamalar" ve Amerikan gençleri arasında harika karşılaştırmalar yapılıyor, öyküsünün neden rahatsız edici olduğunu açıklıyor.

rosy430

muhteşem

rosy430

Bu kitap gereksiz yere uzun bir makale gibi görünüyordu. Yazma, son derece tekrarlayan ve biraz yapılandırılmamış olma eğilimindedir. Ancak temel ilkeler yanınıza almanız için iyidir. Bir şeyleri kişisel olarak almamak ve varsayımlarda bulunmamak ve bunu günlük hayatınızdan çıkarmamak kesinlikle daha zor olabilir. Ancak bazı argümanları biraz kabarık. Neden dünyada Tanrı'yı affetmem gerekiyor? Ya da ailem beni aynı inançlarla yetiştirdikleri için mi? Genel olarak kitaptan zevk aldığımı söyleyebilirim. Ama bazen alaycı zihnim için aşırı iyimser ve gerçekçi görünmüyordu :)

rosy430

Sabah adında bir vampirin ironisi. TROLOLOL

rosy430

Şimdiye kadar okuduğum en harika roman, başka bir hikaye gibi değil, büyüyüp çocuğun bu dünya için en iyisini sağladığına göre küçülen, inancını arttıran bir hikaye. D. Dahi bir yazar olan Al-Omari, olayları düzenleme ve onları patojene bağlama yöntemi, romandaki şahıslar olarak sıfatları kullanma ve bize bu niteliklerle nasıl başa çıkacağımızı öğretme + keyifli edebi tarzı .. Derin düşünce ve bilge bir dahi. Omari, teşekkürler

rosy430

Molly dustfinger ve diğer tüm karakterlerin macerasına devam eden harika devam filmi

rosy430

Vay canına, bir kasırga hakkında konuşun ... Bu kitap, neyin yanlış olduğunu bildiğinize ikna ettiniz ve sonra size geçiyor! Harika kitap! Dekker mükemmel yazıyor !! Onu sevdim!!

rosy430

My favorite book. Nobody does the 18th century like McCullough. Also my favorite author.