agnessolymos

Agnes Eszter S Eszter S itibaren San Juan Betulia, San Juan de Betulia, Sucre, Kolombiya itibaren San Juan Betulia, San Juan de Betulia, Sucre, Kolombiya

Okuyucu Agnes Eszter S Eszter S itibaren San Juan Betulia, San Juan de Betulia, Sucre, Kolombiya

Agnes Eszter S Eszter S itibaren San Juan Betulia, San Juan de Betulia, Sucre, Kolombiya

agnessolymos

Bazı nedenlerden dolayı, bu kitabı gerçekten sevdiğimi ve çok güldüğünü hatırlıyorum. Sanırım yakan piliç benim için yeniydi?

agnessolymos

Ağabeyim bir kez bu kitabı banyoda bıraktı ve okumaya başladım. Küçük, lise sınıfındaki Bay Blank'ın sınıfında kendisine verildiğini bilmiyordum. Beni bırakma yolunda bana “iyi bir kitap mıydı? Nasıl bitti?” Diye sordu. İyi. Aynı sınıfa girdiğim yıla kadar, arsa hakkında bir test yapması ve bunun hakkında sınıf içi bir makale yazması gerekmeyecekti, muhtemelen o da beni bıraktığı gündü. Ne kadar zor bir kardeşi ... Ama atipik bir durumda Japonca kelimelerle ilk karşılaşmamı, yani kelimenin tam anlamıyla "beyaz insan" anlamını hak eden ama Amerikalıları tanımlamak için kullandığım için iyi bir kitaptı.

agnessolymos

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım. Fransız aksanıyla konuşurken yazar / anlatıcıyı tercih ettiğim için 3,5 yıldız vermeyi tercih ederim. İngilizce kısımlarını biraz acele ediyor gibiydi. Bence gergindi. Bu küçük oyunda düşünce için çok fazla yemek var. Biriyle yaşadığımdan bu yana çok anlayışlı bir Fransız'ın aklına bakma fırsatı bulduğumu hissettim. Bir çok şeyi açıklıyor: dikkatsizlik, uzaklık, dostluk ... Devam edebilirdim ama sonra neden Fransızları bu kadar çok sevdiğimi merak edersiniz. Bu kitabı okumanın en iyi yanı, Amerikan / Anglo-Sakson değerleri ve Fransız ile karşılaştığım algılarla ilgili, eliyle ekmek bıçağıyla dilimleyene kadar Angelo ile olan algılarıydı. (Evet, kokan peynirli bir baget yiyordu.) Çok etkileyiciydi. Hatta Amerika'da herkesin nasıl bu kadar kibar ve arkadaş canlısı ve yardımsever olduğunu nasıl sevdiğini anlattı. Ayrıca en iyi şakayı / anekdotu "İki Adam ve Bir Kadın" duydum. Kültür hakkında çok apropos (biraz klişeleşmiş). Okumak istersen bana e-posta gönder.

agnessolymos

Kural olarak, vagon treninin hikayelerine fazla düşkün değilim, ama bunu yeterince hızlı okuyamadım! Bu kadar iyi bir kitaptan pratik olarak bu kadar iyi uçma fırsatım olmaz, ancak 24 saat içinde yedekleyebildiğim her an bu kitabı okurum. Neyse ki, kocam çok anlayışlıydı, benimle bir akşam yemeğine çıkmadan yemek yemeden, çamaşır yıkamaktan ve televizyon izlemekten bir gün geçtik. Ve evet ... hayatta kaldı. ; o) Jody Hedlund The Doctor's Lady'de bir şaheser yarattı. Priscilla ve Eli'nin erken ilişkilerinin alay doğasına gülümsememi sağladı ve tam tersine, hiçbir anın yaşamak istemediği bir anda gözyaşlarına boğuldu. Bu yeterli değilse, çok gergin romantik gerilimi yarattı, bir bıçakla kesebilirdim. Ve bu sizin tipik rahatlık hikayenizden değildi. Priscilla ve Eli'nin evliliği, hızlı nehirler, dürüst olmayan rehberler ve ölümcül hastalıklarla uğraşırken Oregon Patikası olmasının tehlikelerine hızla girdi. Sadece seyahat eden arkadaşlarıyla ara sıra kafa kafaya çarpmakla kalmayıp, aynı zamanda gereksiz, ama inandırıcı, duygusal kargaşaya yol açan gerçek düşüncelerini birbirleriyle paylaşmak için de mücadele ettiler. Laura Frantz veya Deeanne Gist hayranı olanlar için, The Doctor's Lady'nin bütünüyle seveceğiniz bir hikaye olduğunu garanti ederim. Daha önce de söylediğim gibi, vagon treninin hikayeleri benim meselem değil, çünkü genellikle geciken ve dikkatimi sürükleyen birkaç bölüm var. Bu kesinlikle böyle değil! Eylem sürekli, zorluklara inanılır ve romantizm yeni ve heyecan verici. Ben zaten bir romanın bu gem için kaleci rafımda bir yer oyulmuş ve orada kalmak olduğuna inanıyorum. :O)

agnessolymos

Ne muhteşem, yürek kırıcı, göz açma kitabı. Onu sevdim. Çok nadir görülen bir kanser türü olan Kate'in öyküsü. Kız kardeşi Anna, Kate'in bağışçısı olarak çok fazla doğar. Bu yüzden Anna bir genç olduğunda, kız kardeşi için sadece bu organ, kan, hayat bağışçısı olmak istemediğine karar verir. Kendi kişisi olmak istiyor. Kendi hayatını yaşa. Oradan, kıvrımlar, dönüşler ve sevgiyle, kardeşlik ve aile bağlarıyla ilgili bir hikaye var. Bunu kesinlikle aile, yaşam dersleri, zorluklar ve genel olarak iyi yazılmış öyküler hakkında bir hikayesi olan herkese tavsiye ediyorum. PS Dokular kullanışlı olduğundan emin olun :)

agnessolymos

Bu (şimdiye kadar) benim en çok sevdiğim kaynak. Bu gerçekten şaşırtıcı ve bu yüzden bu kitaplar çok nadir olduğu için kesinlikle tavsiye ederim. Bu kitap zorlu, mahkum ve özlüdür. Gelecekte bu kitaba atıfta bulunacağım! Birkaç kopyam var, öyleyse bir tane bilmeme izin verirsen!

agnessolymos

Evinizi ve hayatınızı nasıl karmaşıklaştıracağınıza dair mükemmel tavsiyeler.

agnessolymos

ilginç, biraz yavaş ama başka türlü iyi bir hikaye.

agnessolymos

Michael McGarrity'nin bir hayranı olarak, bu açık havada gerilim filmi serisini de beğenebilirsiniz. Joe Pickett kitapları Wyoming'de ayarlanmıştır ve zevkli göründüğü modern Batı parlamasını verir. Bu serideki ilk kişi. Aksiyon, şüphe ve gizem dolu romanlardan hoşlanıyorsanız, C.J. Box ile yanlış gidemezsiniz. Joe Pickett serisi kırsal Wyoming'deki ortamın yarattığı yoğun bir atmosfer ile şiddetli. Açık Sezon ile başlayın.

agnessolymos

2. kez - hala sevimli. Lizzy & Diesel'i gerçekten çok seviyorum, komik ... güzel bir zaman ... biraz da kısa. Bir sonraki günü!

agnessolymos

Danzy Senna'nın yazdığı kurgusal biracial kadınlar melankolik ama derin bir parti. Toplumun (özellikle Afrika kökenli Amerikalıların) tenli bir görünüme sahip olduklarından dolayı sahip oldukları varsayım ayrıcalıklarından rahatsızlık duyuyorlar. Ve kendilik duygularını ve dünyalarını etkiler. Bence bu koleksiyondaki en iyi yazılmış öyküler Triptych, Beulah Ülkesi ve Yer Değiştirme Teorisi'dir. Ayrıca, bu heteroseksüel Afrikalı-Amerikalı kadınların, genel olarak kadın arkadaşlarıyla ve kadınlarıyla bir miktar gergin ve bağlantısı kopuk olduğunu fark ettim. (Bir karakter insancıl bir iş arkadaşı olarak "O" olarak çalışan bir iş adamı olarak düşünür.) Gerçek hayattaki düz siyah kadınların diğer kadınlarla ilgili güçlükleri olup olmadığını merak ediyorum. Görünüşe göre onlar çok erkek olarak tanımlanmış ve babalarına, kocalarına, erkek arkadaşlarına vb. Kendi kişisel güçlerini bırakmışlar. Bir süre önce Color Purple okudum. Afrikalı Amerikalı kadınlar arasındaki güçlü bağların tasviri olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda tuhaf bir kurgu. Hah! Düz dişi karakterlerin birbirleriyle gerçekte birbirlerine bağlı hissettiği, yüksek edebi kalitede Afrikalı Amerikan / Uluslararası Black Diaspora kurgusu olmalı. O yüzden şimdi araştırmaya gidiyorum. Esprili yazı da benim zevkime olacaktır. Mor Tutku (yaramaz erotik hikayeler kitabı) sayılmaz.

agnessolymos

Elin Hilderbrand tarafından yazılan yalınayak, kadınların evlilik ve annelik temasına odaklandı. Cinsiyet rolleri oynamaya başlar ve erkek egemen toplumda kadınların hayatta kalmasına odaklanır. Hilderbrand kurguyu “Bir uçağın üç kadın adımı. Bir şakanın başlangıcı gibi geldi ”(Hilderbrand 1), okuyucuları okumaya çeken bir kanca olarak. Ayrıca, tüm romanın tonunu ayarlar. Odak noktası kadınlar ve bu karakterlerin çevrelerine nasıl adapte olduğu. “Her şey önemlidir. Her küçük şey ”(Hilderbrand 403).

agnessolymos

ilginç ama biraz fazla detaylı, yeterli yarış yok

agnessolymos

sonradan başlayıp nelerin başladığını bitirmek gerginlik devam ediyor. büyük bir zaman vardı.

agnessolymos

Genel olarak, büyük bir okuma, ama ben noktalar biraz düz düştü düşündüm.