anoopvallikodan

Anoop Vallikodan Vallikodan itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Anoop Vallikodan Vallikodan itibaren Texas

Anoop Vallikodan Vallikodan itibaren Texas

anoopvallikodan

Bu romanın merkezi anlayışı muhteşem, ancak bir süre sonra biraz yaşlanıyor. Dahası, çok korkunç bir şey hakkındaki bir romanda bile, karakterlerin bazıları tarafından gerçekleştirilen bazı eylemlerin çok gerçekçi olmadığı inancına neredeyse meydan okuyor. Bununla birlikte, yazar beş yaşındaki bir çocuğun sesini ve onun hayal gücünü (ve sınırlarını) çiviler.

anoopvallikodan

Bu en sevimsiz ciltli kapak mümkün değil mi ?! kütüphaneye gittiğimde her zaman en garip örtüleri almaya çalışıyorum ve çok sayıda kitaplık var. Genellikle satın alırsanız ed ed ile şaşırıp kalmışsınız, nadir bir fırsat gibi görünüyor, anladınız mı? KİTAPLARLA KİTAPLARI YARATMADAN BİZE BAKIN. Tamam gerçek konuşuyorsun: MFA sınıf arkadaşımın Emily grup seminerinden eğlence almak üzereyim ve şiirin kötü web versiyonlarını bulmayı bırakmalıyım! ve kendimi bazı 'tanım' şiirler yazmayı denemek istiyorum. Onun eğitimim lise ve kolej arasında oldukça dağınıktı. bu yüzden onu keşfetmek için bir kez daha denemek güzel. o oldukça kötü ve ironik ve çok çirkin, neden onun allıkça olduğu kadar bilinen bir şey bilmiyorum.

anoopvallikodan

Badem bu kitapta genellikle çok komik. Kitabın% 75'i saf harika şeker seven eğlencelidir. Diğer% 25 hala okumaya değer ancak biraz şekerleme tutkusu borçunda yoksundur. Amerika'daki devasa küçük şeker şirketlerine yaptığı turlar beni “Bu Amerikan Yaşamı” ndan etkiliyor ve gerçekten küçük tatlı hikayeler.

anoopvallikodan

Bu, Afganistan'da yaşayan bazı talihsiz kadınların ve yaşamlarının nasıl iç içe geçtiğine dair iyi yazılmış bir hikaye. Taliban öncesi ve sırasında gerçekleşir. Şiddetle tavsiye ederim.

anoopvallikodan

Vay - sonuna kadar şaşırttı. Çok rahatsız edici, ama seninle kalan iyi bir kitap. Bunun hakkında konuşmak isteyeceksiniz!

anoopvallikodan

Birkaç kişi bana hayal kırıklığına uğradıklarını söyledi, ama ben bunun iyi olduğunu düşündüm. Gerçekten çok uzundu ve bazı sahneler gerekli değildi, ama hoşuma gitti. Biten tür bana, Stephenie Meyer'in Twilight serisinin bir parçası olmadığını yazdığı bir başka kitap olan The Host'u hatırlatıyor. Her neyse, bu kitap okuyucuların duygularını toplayarak iyi bir iş çıkardı. Bazı bölümlerde olduğu gibi, Bella'nın hamilelikten geçmesi gerektiğine ve etrafındaki insanların yaşamının, buna değmeyeceğini düşündüğü birini kurtarmak için ne kadar acı çektiğine çok üzülüyordu. Cesur ve kararlı, ama bazen Jacob'la olan ilişkisini sorgularken bana geliyor. Ama daha sonra bunun olmasının sebebini öğrendi. Bu oldukça ilginç. Stephenie Meyer çok yaratıcı! Umarım henüz bu kitabı okumayan hiç kimse için bir şey mahvetmedim.

anoopvallikodan

Kabul edeceğim, daha önce Marian Keyes kitaplarını görmüştüm, ancak onları gerçekten almadım çünkü kitabı kapağına göre değerlendirmiştim. Üzgünüm ama Grafik Tasarım uzmanıydım, yardım edemem. Ama sonunda kitaplarından birini okudum; çünkü bir arkadaş bunu önerdi ve Marian Keyes'in benden yeni bir hayranı çıktı! Ne sevimli, iyi bir hikaye bu kitabın öyleydi! Baştan beri kancaydım ve durmak istemedim. 3 farklı kadının hayatı boyunca bir hikaye anlattığını sevdim; Kitaplar arasında yarı bağlı olanlar. Kendimi sık sık, her üç kadına da, iyi şeylerin yoluna girmesi için tezahürat yaparken buldum. Hikayeyi o kadar güzel yapan hepsini sevmeme rağmen, hepsinin kusurlu olması, resim mükemmel değildi. Her biri, gelen kötü şeyler ve iyi şeyler de vardı. Çoğu zaman bir kurgu romanı okuduğumu ve bu bayanlarla dışarı çıkıp arkadaş olmak istediklerini ve yazdıkları / yayınladıkları kitapları okumak istediğimi unuttum. Genel olarak büyük bir okuma, tam olarak ne aradığımı ve bu yazar tarafından başka bir kitap okumak için sabırsızlanıyorum!

anoopvallikodan

Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri. Muhtemelen Top 3.

anoopvallikodan

Blech. Bu kitap preachy pablum'du. Sunulan felsefeye katılmıyorum (aynı zamanda korkunç bir şekilde bencil ve naif görünüyor), zayıf bir hikayede ince bir şekilde gizlenmiş. Yıllar önce birisi bana bu kitabı beğenmeyeceğimi söyledi ve haklıydılar.

anoopvallikodan

Sesli kitabın çoğunu dinledi. Harika karakterler topluluğu.

anoopvallikodan

I tried. Really. This is one of 3 books I have started and refused to finish in my entire lifetime. It's horribly unreadable, and just goes to prove my firm belief that people who protest books and movies rarely actually read or see them. Because, there's no way anyone would wish death on Mr. Rushdie, the curse of unintelligible prose that he suffers under is bad enough.

anoopvallikodan

Amusing, somewhat provoking at times... Covers excellent astorphysical material in a whimsical fashion. A fun book that covers most aspects of modern astronomy without falling in the text book trap, with a fun pulp common thread.