samanthakwilley

Samantha Willey Willey itibaren Britwell, Slough, Slough, Slough SL2, İngiltere itibaren Britwell, Slough, Slough, Slough SL2, İngiltere

Okuyucu Samantha Willey Willey itibaren Britwell, Slough, Slough, Slough SL2, İngiltere

Samantha Willey Willey itibaren Britwell, Slough, Slough, Slough SL2, İngiltere

samanthakwilley

Dağınık birkaç karakter dışında, tek boyutlu karakterler. Genel arsa da sıradan - zorluğun sona ermesiyle ilgili ortaya çıkan açıklama, kitap özetinde ortaya çıkması nedeniyle bir hayal kırıklığı oldu. Ancak, farklı "ilgi çekici yerler" hakkında zengin görsel detaylar ve sirkin genel gizemi beni ilgilendirmek için yeterliydi. Kitaplardan birine filme uyarlanmasını görmek için sabırsızlanıyorum.

samanthakwilley

Aşağı koyamadım!

samanthakwilley

Bunu okuduğuma sevindim, aksi halde bu diziyi okumazdım.

samanthakwilley

Sevimli. Çok güzel resimler.

samanthakwilley

Eli'nin bana çok koruyucu göründüğü zamanlarda Riley'nin tekme karakterini sevdim. Victoria'nın karakteri, hikaye ilerledikçe daha da sevimli hale gelirken, Nuh'un zaman zaman Nuh'un Riley için daha iyi bir eşleşme olup olmadığını merak ettim, ama sonra Eli'yi sevdiğim için yeniden düşünüyorum. Sonu biraz şaşırtıcıydı ve Riley'nin "canavar vampirini" idare etmesini diliyorum, doğru şekilde idare etmemesini hayal kırıklığına uğratıyordu. Genel olarak dizi daha iyi oluyor, bir sonraki kitap için sabırsızlanıyorum.

samanthakwilley

Çocuklar için okul otobüsü beklerken, bu sabah bunu (40 üzerinden 7 numara?) Başlattım ve öğleden sonra 3 civarında bitirdi. Hızlanma hızlı ve karakterler sevebileceğim, nefret edebileceğim ve empati kurabileceğim insanlara dönüşüyor.

samanthakwilley

Bu kitap harika bir kitaptı. Bir seyahate okuyun. Şiddetle tavsiye edilir. Hikayenin akış şeklini seviyorum .. Rick'i seviyorum .. mmmm mmmmm iyi! Ama cidden .. Bu kitaptan gerçekten hoşlanıyorum. ve birkaç saat içinde okudum.

samanthakwilley

Şiir ve düzyazıdan oluşan ustaca bir karışım. Belirsiz, akıllıca bir şekilde. Daha fazlasını istemenizi sağlar .... Eğer bu konuda iyiyseniz, okuyun!