laurenschroer

Lauren Schroer Schroer itibaren Ij, Tehran, İran itibaren Ij, Tehran, İran

Okuyucu Lauren Schroer Schroer itibaren Ij, Tehran, İran

Lauren Schroer Schroer itibaren Ij, Tehran, İran

laurenschroer

Bu kitap size yaşamda neyin önemli olduğunu hatırlatıyor - arkadaşlar, aile ve her günü harika yapan küçük şeyler.

laurenschroer

Bunu kendime oku, sonra da sekizinci sınıflara yüksek sesle oku. hepimiz onu sevdik.

laurenschroer

Tamam, ilgilendiğim için bunu okumayı seçmedim; Kızımın ne okuduğunu bilmek için bunu okumak zorunda kaldım. KÖTÜ yazma hakkında konuşun! Hikaye tamamdır ve "genç" bir kitabın 10 yaşındaki bir çocuğun okuması için tamamen iyi olduğunu görünce çok şaşırdım, ancak yazı vasat bir çocuktan bir lise ödevi gibi akıyor. Belki de "Bakalım kaç farklı sıfat kullanabileceğimizi görelim" ödevi için yükseklerde bile. Ve bence zaman zaman "doğru" sıfat bile değil. Filmin daha iyi olacağını umuyorum, çünkü bu hafta sonu izleyeceğimiz Netflix'e geliyor! İlk bitirmek için heyecanlandım, ama ÜÇ gitmek için daha fazla. UGH.

laurenschroer

** spoiler uyarısı ** Newbery Honor 1959 Lexile 680 Grade 3-4 Paris'te belirlendi. Armand adında bir hobo, köprünün altındaki yerinde yaşayan bir dul ve üç çocuğu bulur. Çocukları, baba işteyken Noel Baba ile tanışmak için bir mağazada götürür. Çocuklar bir ev istiyorlar. İki zengin kadın çocukları bir eve (tehdit yetimhanesi) sokmakla tehdit ettiğinde, Armand "ailesi" ni çingenelerle arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya alır. Çingeneler gittikten sonra, Armand “ailesinin” yaşayabileceği bir yer olan bekçi olarak iş bulur.

laurenschroer

Aslında seks hakkında değil, bu yarı-biyografik kitap, Michon'un boşanma mücadelesinin komik hikayesini ve sevgi arayışını anlatıyor. Durumlarından bazıları acı verici bir biçimde komik ve listelerin ve ipuçlarının tümü çılgınca. İlişkilerle mücadele ediyorsanız veya sadece gülmek istiyorsanız bu kitabı şiddetle tavsiye ederim.

laurenschroer

Yıldız SOUTHIE için bir devamı. İrlandalı proje faresi, kentsel İrlanda-Katolik kökenlerine kızmaya başladı ve punk rock dünyasını keşfederek kimliğini bulmaya başladı. Daha sonra, mirasını görmek için İrlanda'ya bir seyahate zorladı ve mirasının gururu ve kültürünü keşfetti. Kolay okunur ve tamamen şaşırtıcı. Bunu biraz subjektif olarak söyleyebilirim çünkü bu benim yetiştiriciliğime oldukça benzer. Bir konut projesinde yetişmedim, ancak punk kayadan kaçtığım ve kaçtığım bir İrlanda Katolik mahallesinde büyüdüm. İrlanda'ya bir yolculuk yapmadım ve yine de köklerimi yeniden keşfettim.

laurenschroer

Bir yara bandı bile yardım etmediğinde, bunun kötü olduğunu biliyorsun.

laurenschroer

Kitap 1'den 300 sayfa daha uzun ve daha düzgün bir tempo ile bu bir daha az sürükleyici hissettirdi. ancak bunu kendi başına bir kitap olarak görmek tamamen faydalı değildir. bir üçlemenin orta kitabı kadar iyi hizmet eder. Kesinlikle hala zevk ve son kısmı için sabırsızlanıyoruz :)

laurenschroer

İlk başta okumak zor. Beni rahatsız eden konu buydu. yazıldığı gibi değil. çok hassas bir şekilde ele alınır. Rahatsızlığınızı zorlayın, yaptığınız için mutlu olacaksınız. Bu 5 yıllık bir hikaye. Bir anneye doğan yaşlı çocuk, bir cinsel avcı tarafından yıllarca bir odada esir tutuldu. Onun dünyaya ve dış dünyaya duyduğu algı büyüleyici.

laurenschroer

Genel olarak, iyi ve çağdaş bir roman ... psişik, sarsılmış bitler benim için çok fazlaydı, ancak Yunanistan'dan kaçış kitabımın en sevdiğim yanıydı. Sonu ... peki, sonu benim için tecrübe bozmuşsa, hiçbir spoyleri paylaşamam.

laurenschroer

Campbell’ın Jungian hayranlığı beni her zaman ilgilendirdi, bu da ortamındaki birçokları için söyleyebileceğimden daha fazla.

laurenschroer

Gerçekten sadece 2 1/2 yıldız kitap vermek istedim. Zorlayıcı bir okuma değildi, ama tam olarak düşündüğüm şeydi. Meg Cabot'un her bölüme eğlenceli bir notla başlamasından hoşlanıyorum, bu kitapta "Lizzie Nichol'un Düğün Kıyafeti Rehberi" ya da onun gibi bir şey vardı. Bunlar okumayı sevdiler ve sonraki bölümde bir temaya işaret ettiler. Çoğunlukla, yine de, sadece standart öngörülebilir piliç aydınlatmasıydı. Beyin için bir tatil.

laurenschroer

Tanrım, bu harika bir kitap! Ama bu versiyonun en iyi çeviri olduğunu düşünmüyorum; biraz tıknaz. Pantolonunda şeytan kedisi olan herhangi bir kitap iyi olmalı.

laurenschroer

This book was a good read. Sometimes a little heavy on the details of the scene, but overall a good plot line.