buddhasem

BuddhaSem Com Com itibaren Parque Nacional del Pico de Tancítaro, Mich., Meksika itibaren Parque Nacional del Pico de Tancítaro, Mich., Meksika

Okuyucu BuddhaSem Com Com itibaren Parque Nacional del Pico de Tancítaro, Mich., Meksika

BuddhaSem Com Com itibaren Parque Nacional del Pico de Tancítaro, Mich., Meksika

buddhasem

müthiş. duh.

buddhasem

Nedense bu kitabı okumaya başladığımda beynim tamamen orada değildi, çünkü en başta kafam karıştı. Neden olduğundan emin değilim, ama içine girmem çok uzun zaman aldı ve aslında iki ay boyunca çantamda dolaştım. Bir kez yaptım, üzerinden uçtu. Gwyn'in öykülerinden ve memleketimizdeki birçok yerden bahsettiği gerçeğinden her zaman zevk alıyorum. Karakterlerin tam olarak nerede olduğunu hayal edebilmek için okumak çok eğlenceli. Yıllar boyunca Pittsburgh şehir merkezinde bir haberci olarak çalışıyordum ve terzinin dükkanının bulunduğu sokağı tam olarak biliyorum (ve tabii ki herhangi bir Pittsburgher, Doları Bankası binasını ve ünlü aslanlarını bilir). Bir süredir şehir merkezine girmedim, bu yüzden bu yerlerin yanı sıra diğerlerini de ziyaret etmek güzeldi. Her zamanki gibi, Gwyn'in sizi salgılamak isteyen erkek karakterlerini tanımlamanın harika bir yolu var. Bu yazarı bir Colin Firth Google uyarısı sonucunda buldum çünkü ilk kitabı olan "Bay Darcy'yi Baştan Çıkarmak" Colin’den sıkça bahsetti. Hemen Gwyn'in kesinlikle iyi bir ruh olduğunu biliyordum! Bu kitap bu düşünceyi kanıtlamaya devam ediyor. Kahramanımız Hugh Hawksmoor, benim favorilerimden biri olan Patrick Dempsey'ye biraz benziyor! (ve sonuna doğru Gwyn yine Colin'in ismini sıkmayı başarır!) ** BAZI SPOİLLER İÇEREBİLİR ** (büyük bir şey değil) Storywise olsa da bazı sorularım oldu. Bunu henüz kaçırmış olabilirim (dediğim gibi, beynim azalmış bir durumdaydı) ancak Nathaniel'in kim olduğunu veya amacının hikayenin amacının ne olduğunu tam olarak bilemedim. Ayrıca, hattın bir yerinde, Joss'un belki de çocukken Hugh (Monk) hakkında bir şeyler hatırlayacağını ummuştum. Görünüşe göre unutulmaz gözlerinden bahsetti ve belki de hafızasını sarsacak bir şey olduğunu düşündüm. Belki de Nathaniel'in kendisine Monk dediğini duymuş ve bu bir şeyi mahvedecektir. Herhangi bir şey. Sonundan bir noktada, Hugh'yu içeren bir çocukluk çağı flaşı geçireceğini ummuştum. (Sonra tekrar, kesinlikle gençliğimin hiçbir şeyini hatırlamıyorum, bu yüzden .....) Joss'un çok genç olması gerçeğini de beğenmedim. Bence bu duygunun tanımına "kızgınlık" denebilir! hahaha. Sonuçta, güzel bir okuma - her zamanki gibi!

buddhasem

Kitap bazen yavaş olmasına rağmen iyi bir okuma. Bu kitapta okuyucu, babanın hayatını değiştiren kararından sonra bir ailenin hayat hikayesini ve muhtemel olmayan kahramanın (eğer onu söyleyebilirse) izler.

buddhasem

Düşündüğünüz hikayelerden biri hayatınızı değiştirecek ... yürek kırma!

buddhasem

Bu yazarı gerçekten beğendim. Okuması ve eğlenmesi çok kolay. Hollywood'un içerden öğrendiği birçok bilgi eğlenceli. Mini diziyi beğendiyseniz kitabı beğenirsiniz.

buddhasem

A very compelling thriller, fun to think about and attempt to puzzle out, but not great writing.

buddhasem

Hooked

buddhasem

the 2nd one seems to be losing its grip - found it slightly inconsistent, and def not as racy as the previous one was... but still a good read - more a 3.5 than 3 star i'd say...