yinkwong

Yink Wang Wang itibaren 41049 San Michele MO, İtalya itibaren 41049 San Michele MO, İtalya

Okuyucu Yink Wang Wang itibaren 41049 San Michele MO, İtalya

Yink Wang Wang itibaren 41049 San Michele MO, İtalya

yinkwong

Belirli olaylara odaklanır ve daha sonra bunları daha büyük konulara genişletir. Karakter gelişimi muhteşem. Güzel, güzel bir dildi ve son derece iyi yazılmış. Acımasız ve üzücü olduğu için kitabı çok beğendiğime şaşırdım. Çok hızlı bir şekilde okudum, böyle bir sayfa çeviriciydi. Bununla ilgili çok fazla şey söyleyemem ya da hikayeyi mahveder, ama bu kitabı şiddetle tavsiye ederim.

yinkwong

Başlamak için biraz yavaş, ama oldukça ilginç oldu! Okumaktan zevk aldım, bir kere hikayenin hız kazandığını hissettim.

yinkwong

Yılda iki kez Lolita okuyorum.

yinkwong

"Popüler düşüncenin aksine, akıl, hayatımızın hikayesinde oldukça ilginç ve kahramanca bir rol oynar. Bu nedenle, romantizm kelimesini orta çağda bir şövalyelik masalının anlamında kullanıyorum. Sebep, zincirlerimizi kıran kahraman. önyargı, bizi dünya yolundaki rahat dostluğumuzun hapishanesinden kurtarıyor. ”

yinkwong

Anna, son yılını Paris'teki Amerika Okulu'nda bir yatılı okulda geçirmek için Paris'e gönderilir. Tabii ki gitmek istemiyor - hayatı, en iyi arkadaşı, potansiyel erkek arkadaşı, küçük kardeşi ve annesi Atlanta'da. Ama Anna uzun süre suratsız, hızlı bir şekilde yeni arkadaşlarla tanışır ve bu tamamen sıcak ve tamamen kullanılamaz bir çocuk Etienne St. Clair. Anna, ilişkisi kolay bir karakter. Sürekli konuşması esprili ve komik, ancak gerçekçi. Anna'nın Paris'teki ilk birkaç haftasında katlandığı dehşet, yalnızlık ve dil engelini yaşarsınız. Onun gaf ve bombusunu gördüğünüzde onun garipliğini ve utangaçlığını hissediyorsunuz. Mücadele ederken dönüşümünü seyrediyorsun ve kalbini takip ederken onu neşelendiriyorsun. Anna ve Fransız Öpücüğü Paris'i sayfalarında canlandırıyor, Paris'in gözlerini deneyimlemeyi ve görmeyi sevdim. Paris'ten yeni bir takdirle geldim. Hemen ziyaret etmek istiyorum. Hikaye komik, sıcak ve gerçekçi. YA aşk hikayesinin mükemmel bir örneği.

yinkwong

Jhumpa Lahiri bizi ABD'deki bir deshi'nin yaşamından geçiriyor. Hayatı, ilişkileri, adı, ailesi ... Çok etkileyici bir okuma.

yinkwong

My least favorite of the series, but I still enjoyed it immensely.