prince66

Prince Khanna Khanna itibaren 4190 Oberstern, Avusturya itibaren 4190 Oberstern, Avusturya

Okuyucu Prince Khanna Khanna itibaren 4190 Oberstern, Avusturya

Prince Khanna Khanna itibaren 4190 Oberstern, Avusturya

prince66

John Romita Jr. sevmediğim kalemleri devraldı, ama Claremont hâlâ formda - Storm güçlerini kaybediyor, Phoenix II (Rachel Summers) karanlık Gelecek Geçmiş Günleri'nden geliyor, Profesör X dövüldü ve Magneto'nun karamsarlık Xavier'in rüyasından daha mantıklı gelmeye başlar. Barry Windsor-Smith konuğu, şimdiye kadarki X-Men'den en güzel anlardan biri olan iki parçalı "LifeDeath" hikayesini canlandırıyor. Oh ve birkaç terapi yılı, ki bittiğimi bile sanmıyorum.

prince66

bazen yavaş, bazen çok komik

prince66

Bu on iki yaşındayken okuduğum bir başka korku romanıydı. Büyükannemle New Jersey’de yaz boyunca kalıyordum. Doğduğumdan beri 7 yaşında NJ'den ayrılana kadar o eski evde yaşadım. O evi çok iyi tanıyordum ama yine de yazın çoğunu gölgelerde zıplayarak geçirdim.

prince66

Çok Uzun ve sıkıcı. Kitabın sonu, uğraşmaya değmezdi.

prince66

Bu kitabı okumak eğlenceliydi. Hızlı tempolu, çok berraktı ve karakterler iyi gelişti. Ana karakter Vince Camden, Federal Tanık Koruma Programında yeni bir kimlik kazanıyor. Kimlikle birlikte, Vince'in daha önce ağır bir mahkumiyetle kaybettiği oy hakkı da geliyor. 1980 sonlarında ve Carter-Reagan seçim kampanyasının son günleri içindeyiz. Bir kez daha büyük demokratik sürecin bir parçası olduğunu fark eden seçim ve oy hakkı eğlenceli bir alt konu haline geliyor. Seçim nostaljik olarak kitabı tarihi bir döneme bağlar.

prince66

kulağa hoş gelmedi aslında henüz okumadım ama kulağa ilginç geliyor ve kız kardeşi okumak istiyorum