otosvn

OtoS Vi Vi itibaren Chechłowo, Polonya itibaren Chechłowo, Polonya

Okuyucu OtoS Vi Vi itibaren Chechłowo, Polonya

OtoS Vi Vi itibaren Chechłowo, Polonya

otosvn

Bunu Kindle'da okudum ve ne kadar kısa olduğuna bakmayı unuttum, ancak yaklaşık 3 saat içinde okudum. Kitabın arkasındaki fikir ilginçti; Ancak, geliştirilen karakterler gibi hissetmedim. Hiçbir karakter için kendimi "köklendirme" olarak bulmadım. Hızlı bir okumaya ihtiyacınız varsa, bu kitap iyiydi; ancak, tekrar okumak için yazarı aramayacağım.

otosvn

İyi eğlenceler ve Heroes Adrift'tan daha çok keyif aldım. Ve Lee'den çok komik bir çizgi ile bitiyor! 5 numaralı kitabı bekliyorum.

otosvn

Micah ve Risa harika bir çiftti. Micah yaptığı her şey için çok metodikti ve Risa girdiği yeni ilişkilere karşı çok ihtiyatlıydı. Babası tarafından ihaneti Risa'yı bir kafese gönderdi ... bir daha asla kırılmayacağını hissettiği, sadece babası onu verdiği için katlandığı dehşetleri asla unutma. Micah hepsini onun için kovaladı. Kötü olanların yerini almak için ona rahatlık, sevgi, güzel anılar verdi.

otosvn

Devam eden tıbbi sorunlarla uğraştıysanız, bu kitaba göz atın. Nasıl çalıştıklarına ve nedenlerine ilişkin ayrıntılarla birlikte çeşitli alternatifler (EDMR'den akupunktura) sunan bu kitap, anlaşılması ve emilmesi kolay bir formatta harika bilgiler içeriyor.

otosvn

Really excellent, if you have an interest in this country, and want a detailed account of pre-colonial history up to independence, minus a lot of the propaganda included in most studies of that time. A cornerstone work in studies of Rwanda.