noahartdesign

Noah Wenz Wenz itibaren Ratyan, Suriye itibaren Ratyan, Suriye

Okuyucu Noah Wenz Wenz itibaren Ratyan, Suriye

Noah Wenz Wenz itibaren Ratyan, Suriye

noahartdesign

Son Dickens, hem gizem hem de tarihsel kurgudur ve gizem olarak biraz yavaş ilerlese de, zengin dönem detayı ve iyi çizilen karakterler (Dickens'in kendisi de dahil olmak üzere), temponuzu telafi etmekten daha fazladır. Pearl, ilk bölümlerde ilgisiz görünen birçok ipliği dokunaklı bir iş çıkarır ve sonunda güvenilir bir ödeme yapar. Kitaptaki hangi karakterlerin ve olayların araştırmasından geldiğini ve hangilerinin tamamen kurgusal olduğunu açıklayan bülteninde benden fazladan destek alıyor.

noahartdesign

Gerçekten çok eğlendim. Tam nedenlerden dolayı Clare hata olarak listelendi. Şimdiye kadar okuduğum her kitaptan çok farklıydı. Yazma tarzı hızlıydı ve bunun hikayenin hızlanan hızına kattığını hissettim. 3. Bölüm'e göre, bütün roman telaşlıydı ve çok fazla aksiyon vardı. Ben mizah espri komik buldum ve karakterler şaka için gerçekten gerçek. Bence belki çok erkek odaklı ve sadece gerçek hardcore korku hayranları için. Ama olup bitenlerle ilişki kurabilirseniz, o zaman bu kesinlikle sizin için okunur.

noahartdesign

Tek kelimeyle muhteşem. Seth Godin bir şeyleri içinizde taşır. Bazı iyi fikirleri olan ve bir şeyler yapmaya çalışan ama zor bulmuş olan sizseniz ... bu sizin kitabınız. Her şey başarısızlığı normal bir olası sonuç olarak kucaklamakla ilgilidir. Dil, sizi Kutudan Poking'e götürmek için doğrudan ve kişiseldir. İnsanlara alay eden birkaç örnek daha istiyorum, ancak aslında 50 vaka içeren kitaba ek olarak ücretsiz bir pdf verdi. Henüz okumadım. Blogunu takip ederseniz bu mesajın genişletilmiş bir versiyonudur.