phoebetan

Phoebe Tan Tan itibaren Dallas, PA 18690, Birleşik Devletler itibaren Dallas, PA 18690, Birleşik Devletler

Okuyucu Phoebe Tan Tan itibaren Dallas, PA 18690, Birleşik Devletler

Phoebe Tan Tan itibaren Dallas, PA 18690, Birleşik Devletler

phoebetan

Bu yüzden kafam karıştı, çünkü bazı şeylerin ne olduğunu bilmiyordum ve neredeyse yarı yarıya vazgeçtim çünkü 'büyük şokçular' ın çoğu o kadar öngörülebilirdi ki, cassia'nın ne kadar kalın olması gerektiğini vay. Sonunda yaptığı seçime tamamen katılmıyorum ve gerçekten bir sonraki okumak için can sıkıcı olamıyorum ama başka bir şey yoksa, sadece arka plan karakterlerinin çoğunda ne olacağını görmek için bakacağım, çünkü gerçekten çoğunu sevdim !! Genel olarak, can sıkıcı ama xander ve ky hakkında daha fazla bilmek zorunda kaldı!

phoebetan

Bu, 1998 sonbaharında ilk çıktığından beri en sevdiğimler listesinin başındaydı. Bunu 18 yaşımda okuduğumu ve Büyük Büyükannemin Michigan'daki cenazesine gittiğini hatırlıyorum. O zamandan beri sayısız kez okudum ve Lori'nin Mackenzie ve Delancy'yi (isimlerini seviyorum!) Çocuklardan yetişkinliğe nasıl götürdüğünü seviyorum. Bu, inanılmaz bir hayat hikayesi, sevgi, kayıp ve Tanrı'nın bizi bulmaya gideceği uzunluklardır. Okunmalı!

phoebetan

Tatmin edici bir sonuç

phoebetan

zorunlu olarak okunabilir ve yazı çok değersiz olmaktan alıkoyuyor.

phoebetan

Mevcut lisans programım için Analitik Problem Çözme dersine okuma ödevi.

phoebetan

Çizgi roman başlıklarını kesip, öğrencilerim için Jack London'un "Ateş Yapmak" bölümüne yapıyorum. Calvin'in Yukon hakkındaki fikirlerini, "Ateş Yapmak "taki adamla karşılaştırarak göstermenin sevimli olduğunu düşünüyorum.

phoebetan

Müthiş kaynak kitabı! Günlük olarak buradan birçok tarif kullanın!

phoebetan

Diane Haeger tarafından bir şey seviyorum ... bu başka bir harika okuma oldu.

phoebetan

Bu kitap, Cat and Bones ile The Night Hunters serisinden bir alıntı. Bu normalde Paranormal Romance'ın aksine güçlü kadın karakterli Urban Fantasy'yi tercih ederek okuduğum kitap türü değil ama bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım. 3 buçuk yıldız vermek istiyorum.

phoebetan

Güzel bir ilham okuma.

phoebetan

Sihirbazlar ve cinler ve dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir çocuk hakkında çok yaratıcı bir yazı. Harry Potter ve Artemis Fowl'un bir karışımı olduğunu buldum, ancak yine de kendi yolunda benzersiz. Ana karakter zaman zaman biraz sızlandı, ama sonra tekrar çocuklar genellikle o yaştadır.