azabachepride

Kat Karo Karo itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Kat Karo Karo itibaren Texas

Kat Karo Karo itibaren Texas

azabachepride

Bu harika bir kitaptı. Karşılaştığı birkaç öneri ve kavram vardı, bu benim için uygun değildi, ancak son zamanlarda neden mücadele ettiğimi ve bunun bir LOT'a değdiğini ortaya koydu. Bu kitaba giren tüm araştırmalar ve hikayelerini açıkça paylaşan tüm kadın ve erkekler için minnettarım.

azabachepride

Yavrularını seven herkesinki gibi bu kitaptan çok zevk aldım. Yazarın hikayesi kahkaha ve gözyaşı çekecek. Kayıp bir köpek yavrusu ve arama devam ediyor! Kendimizi akıllıca araştırılmış bir kayıp köpek süreci ile masumca dolaşırken Belle'nin kendi maceraları arasında ileri geri atlarken buluyoruz. Amazon'da Avcılık için Amazon'da bulunduğunu biliyorum ... bu çok özel davranışı kaçırmayın.

azabachepride

Tematik olarak tekrarlayan, ancak yeteneğine ihanet eden bir dilin kullanımıyla, ancak daha sonraki şiir kitaplarında gerçekten çiçek açması. Ayrıca, ünvan "Yörüngesinin Sonu" dur. Bir moderatör başlığı değiştirebilir mi, lütfen?

azabachepride

Charlie ve Krista kız kardeşler ama daha farklı olamazlardı. Krista sarışın ve popüler, oysa Charlie esmer ve eski en iyi arkadaşı temelde tüm lezbiyen olduğunu söylediğinden beri tek bir arkadaşı yoktu. Charlie okullarının futbol takımı için işe alındığında, Krista kendisinden daha fazla sinirlenemedi - ve Charlie ile takımı takım olunca, Krista yeni koçlarında daha fazla öfkeli olamazdı. Charlie ve Krista, takımlarını eyaletlere götürmek için farklılıklarını bir kenara koyabilecek mi? Pretty Tough gerçekten iyi bir kitaptı. Liz Tigelaar'ın myspace'inde bulunana ve "Vay. Bu kitap gerçekten iyi görünüyor." Futbol hakkında fazla bir şey bilmiyorum ama kitapta olan her şeyi anladım. Esas olarak futbolla ilgilidir, bu yüzden anladığım kitabın önemli bir parçasıydı. Futbol kitabın ana parçası olmasına rağmen, aynı zamanda aile bağları ile de ilgiliydi. Krista ve Charlie kitabın başında birbirlerinden nefret ediyorlar. Sonra, her ikisi de futbol takımını yaptığında ve birlikte çalışmayı öğrendiğinde, bu, yazarın yazısıyla açıkça anlaşılan, onlar için büyük bir başarıdır.

azabachepride

Muhtemelen okuduğum son kitaplardan biri, sadece alışılmadık bir hikaye ile değil, yazıyla beni tamamen mahvetti. İlk kitap en iyisidir. Üçüncü kitap tarafından biraz fazla garipleşiyor. Ve üçünün de üstesinden gelmek biraz zaman alır. Görünüşe göre BBC üretimi oldukça iyi, bu yüzden bütün bu okuma zamanlarına yatırım yapmak istemiyorsanız, sadece bunu izleyin.

azabachepride

pürüzsüz yazma ..... film türü..ha ha ... :-)

azabachepride

Harika bir konsept, ancak biraz sürüklenmeye başladı.

azabachepride

Böyle iyi yazılmış bir kitap. Demanslı, mücadeleci bir kız, bir yuppie oğlu, vb.

azabachepride

Acheron'un modern ortamda dayanıklılığını kaybettiğini düşünmeme rağmen, beklediğim kitap buydu. Kenyon'un Acheron'un Atlantis'teki hayatını yeniden yaratma şeklini sevdim ve bize acılarının sebebini verdi. Kurtuluş bulduktan sonra bile onun korkak kalmasını istedim.

azabachepride

Görünüşe bakılırsa insanlar Jeffrey Eugenides’in Middlesex ile ilgili bir sük innet içinde. Karakterle bağlantı kuramazlar. Hikayeye giremezler. Şaşırtıcı hikaye anlatımı tarzından nefret ediyorlar. Yadda Yadda Yadda. Bu insanları anlayamıyorum ve onların tereddütlerinin roman ya da Eugenides'in dili biçiminden değil, ikili bir toplumsal cinsiyet sınıflandırma sisteminin ötesine geçme muazzam görevinden geldiğine inanıyorum. Yani kahraman kahramanlar arası, üstesinden gel. Daha da iyisi, rahatsızlığınızı incelemek için biraz zaman ayırın. Cal'ın (yalan) büyük anlatısal avantajlarından biri, onun cinsiyetli bir varlık olma deneyiminin, sosyal olarak tanınan bir cinsel bedende yaşamaya başladığımız zaman yaşadığımız sürecin tuhaflığını ortaya koymasıdır. Aydınlatıcı interseksize anlatının mutlak öneminin ötesinde, Middlesex oldukça güzel yazılmış bir romandır. Destansı stil örgülerini bir araya getirir ve birbirimize anlattığımız ve kendimize bir benlik ve bir dünya inşa etmek için söylendiğimiz aile, mekan, ırk, sınıf, etnik köken ve cinsiyetin hikayelerini efsane eder. yaşamak. Bu hikayelerden asla yorulmam, özellikle de Middlesex kadar lezzetli olduklarında.

azabachepride

This was a fun story. The pictures were bright and cheerful. I loved the part of "going to I Know Not Where and to bring back I Know Not What."