theeweet

Weet Thee Thee itibaren Amions, Fransa itibaren Amions, Fransa

Okuyucu Weet Thee Thee itibaren Amions, Fransa

Weet Thee Thee itibaren Amions, Fransa

theeweet

Evet, evet, şimdi ilkini bitirmek için buralardayım. Sanırım bu şekilde bakacağım - diğerleri için karıştırıldıktan sonra bile gizemi açmaktan zevk almaya devam edebileceğim. : P

theeweet

Deborah Madison benim kahramanım. Herkes için Vejeteryan Yemek Yapma Magnum Opus, beni harika kolay yemeklerle tanıştırdı. Her şey yeşil, tahıl, fasulye vb. İçin bir astar. Bu Yerel Lezzetler kitabı bir zevk. Sizi çiftçinin pazarlarına götürmeniz ve gıda topluluğunuzla bağlantı kurmanız için ilham verecektir. Ayrıca tariflerdeki lezzetlerle öldü, henüz bir tanesinde hayal kırıklığına uğramadım.

theeweet

Dan Brown'ın kitaplarından en sevdiğim. Hikayenin daha ilginç olduğunu düşündüm. Roma'ya gittikten hemen sonra bu kitabı okumam yardımcı olabilir, bu yüzden bahsettiğim yerlerin birçoğuna aşinaydım ve bu hikaye biraz daha canlandı.

theeweet

Gerçekten süper güç nedir? Uçma yeteneği mi? Dev robotları gökyüzüne çıkarmak için mi? Yoksa daha basit - kendinize inanma yeteneği? Bu kitapta sevimli çocuklar, en iyi arkadaşlar ve can sıkıcı kardeşler de dahil olmak üzere çok sayıda genç eğlence var. Bir ya da iki çılgın bilim insanına, kötü bir köle ve birkaç süper kahramanı ekleyin. Aferin.

theeweet

güzel bir kitaptı. Fin olso'da okudum. Gelecek yaz ikinci kitabı okuyacağım (2009)

theeweet

Bu yazar görüntüleri kimin oluşturacağını bilir. Yazma tarzını seviyorum.

theeweet

Bana karışık bant üreticisi ve bol miktarda glib müzikal referans kaynağı olan Richard Mooney tarafından önerildi. Nereye kayboldun, Dick Mooney?

theeweet

This one one of the best books I've read.