climaxdesigns

David Blanchet Blanchet itibaren Talale, Karnataka 577426, Hindistan itibaren Talale, Karnataka 577426, Hindistan

Okuyucu David Blanchet Blanchet itibaren Talale, Karnataka 577426, Hindistan

David Blanchet Blanchet itibaren Talale, Karnataka 577426, Hindistan

climaxdesigns

Çabuk sıcak boğuşma. Karakterlerin başından itibaren sizi içine alan bir macera hissi var. 4 ana karakter arasındaki ileri geri şaka komik. Bu kitabı çok sevdik!

climaxdesigns

Porno yıldızı, 600 erkekle bir rekor kırmayı ve seks yapmayı planlıyor. Şok edici mi geliyor? Sadece sıkıcı. Oğlunun 600 adam arasında olup olmadığı hakkında bir soru Hayatta kalacak mı diye bir soru. Çok sayıda yeşil oda “yarışmacılar” arasında sohbet ediyor. Sadece sıkıcı.

climaxdesigns

Çocukken dünyamı sarsan şaşırtıcı kitap!

climaxdesigns

Yazı, sıkıcı olma noktasına kadar çok açıklayıcıdır, ancak sorun yoktur, çünkü arsa takip edecek kadar basittir: Alex iyi bir çocuk değildir. O bir kabadayı ve hırsız. Küçük suç ömrü, Fırın'a gönderildiğinde değişiyor. Şimdi etiket satırını düşünün: Beneath Heaven Heaven. Cehennemin Altında Fırın. Korkutucu? Evet? Yok hayır? Bu, YA korku / gerilim dünyasına ilk kez baskın ise (veya ne tür bir Lockdown olarak sınıflandırılırsa), kesinlikle evet diyorum. Ama umduğum kadar korkutucu bulmadığım için üzgünüm? Lockdown’ın kanlı, kanlı ya da şiddetli olmadığı bir şey değil ~ hepsi. Çocuk işçiliği, çete cinayetleri, derisiz kana susamış köpekler, gaz maskeli erkekler yüzlerine kalıcı olarak dikilir ve şeytanın kendisi olabilir ya da olmayacak bir gardiyan mı, yeterince korkutucu değil mi? Duyarsızlaştırıldım mı? Veya belki de tanımlamalar yoluma girdi. Hiçbir romantizmin yokluğuyla ya da kız gibi bir kitap değil; bunun yerine hayatta kalmaya, kaçmaya ... ve arkadaşlığa odaklanır. Alex, ne diyebilirim ki? Aptalca şeyler yaptı / yaptı ama yine de sevindirici. Kendisini içinde bulduğu cehennem deliğinden kaçmak istemeyen biri. Bütün çocuklar dışarı çıkmak istediler ve tepkileri çok gerçekti… pantolonunu çekti, uykunda ağla ve çığlık at, gerçek gibi. Şaşırtıcı bir şekilde, özellikle Zee'den komik anlar yaşandı. O çocuğu seviyorum! Karanlık ve betimleyici (iyi bir şey mi? Kötü bir şey mi? Karar ...) 3/5

climaxdesigns

Çocuğu olan biri için değil, muhteşem bir kitap.

climaxdesigns

Bu kitabı okumak, güneşli bir yaz gününde çimenli bir tepede oturmak ve taze toplanmış, organik bir salatalıkta ısırmak gibidir.

climaxdesigns

Lucie'den mükemmel bir doğum günü hediyesi.

climaxdesigns

# 2 kadar beğendim. Umarım bu seride daha fazlası olur!

climaxdesigns

One review said this book was very poorly written. I don't think I really noticed that because I kept thinking about all of the migrant workers in our area and wondering if this could be true. I found it very sad.