mogosky

Mogo Mogo Mogo itibaren Odumase Abrafo, Gana itibaren Odumase Abrafo, Gana

Okuyucu Mogo Mogo Mogo itibaren Odumase Abrafo, Gana

Mogo Mogo Mogo itibaren Odumase Abrafo, Gana

mogosky

Seyahat ederken, gidip gelirken, duş alırken, vb. Sesli kitabı dinledim. Tipik Kathy Reichs. Eğlenceli, ama dünyayı parçalayan değil.

mogosky

Benjamin Franklin'in otobiyografisi, karakterine ve başarılarının birçoğuna içgörülü bir bakış atıyor, ancak yarıya kadar damlayan bir duvara çarpıyor ve ani bir bitişe doğru sürükleniyor. Kitabın ilk yarısı Franklin’in oğluna hitap ediyor ve Franklin’in ailesi, mütevazi yetişmesi ve Philadelphia’da iş arayan genç bir erkek olarak çizme giyme günleri hakkında bilgiler içeriyor. Kitabın ikinci yarısı, Franklin'in otobiyografisini yayınlaması önerildikten sonra daha geniş bir kitleye yöneliktir. Kitabın ilk yarısından gelen tuhaf ve ilham verici kişisel hikayeler, Franklin'in kariyeri hakkındaki dakika ayrıntılarıyla değiştirildi. En talihsiz olsa da, Franklin'in hayatının hikayesini gerçekten tamamlamada asla başarılı olamadığı yönünde. Franklin’in düşüncelerini duymakla en çok ilgilendiğim iki şey olan Amerikan Devrimi ya da Anayasa Konvansiyonu’nun hesaplarında hiçbir şey yok. Herkes için olmasa da, tarih ve felsefeye ilgi duyanlar, Franklin'in otobiyografisi boyunca dağılmış olan iç görü taşlarını ortaya çıkarmak için sıkıcı anlardan geçmeyi faydalı bulacaklar.

mogosky

Büyük ulaştırma modları (yarı kamyonlar, mavnalar, trenler, vb.) Ve bunları günlük olarak işleten insanlar hakkında Temalar: ulaştırma, ekonomi, fıkralar Bazı bölümler diğerlerinden daha ilginçti. Kamyon şoförü (komik adam) hakkındaki başlangıcı sevdim ve tren bölümü ve nehir üzerindeki mavnalar bölümü bilgilendirici ve ilginçti. Gemileri kullanma eğitimi ve bir kano gezisi hakkında bir bölüm beni heyecanlandırmadı. Yazı stili (çoğunlukla) oldukça kuruydu ve bu benim en sevdiğim konu değildi.