67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur internet üzerinden

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur çevrimiçi dinle

Gördüğü ile gerçekte olması mümkün olmayan bir uyuşmazlık vardı aynanın köşesinden yansıyan görüntüsü ile arasında. Normal bir hayatı olan, normal bir hayatı olduğunu düşünen adamdı. Ailesiyle birlikte gidecekleri tatil için çıktığı yol, O’nu hayatının yolculuğuna sürükledi. Kabus ve gerçeğin, gerçek ve pişmanlığın iç içe geçtiği bir yolculuğa. Geçirdiği trafik kazasının ardından kendini hiç bilmediği bir yerde bulan, adını, mesleğini, ailesini ve en önemlisi kendini bilmeyen bir adamın hikayesi. Kimsin sen? Kimsin oğlum sen? Lan relative kimim?! Bu ne LAN! KİMSİN SEN?! İnsan azat edebilir conglomeration kendini judo azabından? Üstelik her adımda kendini keşfetiği bu yolculuğun sonu kaçmak istediği gerçeklere çıkıyorsa. 67, hakikatin göz ardı edilen kıyılarında, varoluş sancılarının headgear ortasında, sahici, sarsıcı ve sürükleyici bir hikaye. Oğuzhan Uğur’dan idialı bir brand bookish.

Yazar:

indir kitap

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur

kevinalexander1

Translation

2020-01-12 12:07

sidibis

Bu kitabı ilk aldığımda snickered: Swift adında bir adam otoyollar hakkında bir kitap yazdı. ABD Interstate Highway sistemi ile ilgili görünen bir kitap için bu kitap, uzunluğunun yarısını otomobilin gelişimi, erken otoyol dernekleri ve ABD Otoyol sistemi hakkında konuşarak geçirerek bir miktar eğriltme atıyor. Eğrinin tam olarak yazarın amacı dışında: bugün genellikle otoyollara nasıl geldiklerini ve Amerika'nın arabalarla olan ilişkisinin bir parçası olduklarını düşünerek süper karayollarına bakıyoruz. Yol boyunca "Eisenhower eyaletler arası inşa" efsanesinin oldukça etkili bir yapısızlaştırılması var; daha doğru bir ifade, başkanlığı sırasında ortaya çıkan fonları için güçlü bir savunucuydu. Swift, Interstate sisteminin gerçek babaları olduğunu düşündüğü diğer otoyol insanlarına da çok zaman ayırıyor. Ayrıca, tarihi oldukça adil bir mercek aracılığıyla da görüyor: aynı zamanda hataları kabul ederken niyetleri ve fikirleri kabul etmek. Bu özellikle, kentin karayollarında tartışmalı konu ile ilgilenen kısımlarda belirgindir; Baltimore ise kitabın bu kısmının odağını oluşturur. Bu kitaptan çıkardığım büyük bir sonuç, devletlerarası sorunların gerçekten nedeni olmadığı; Sadece bir semptom. Bu kitabın Interstates'i daha ayrıntılı olarak kapsamadığını biraz hayal kırıklığına uğrattım. Örneğin, burada Florida'da en az iki ana tartışma vardı: Everglades'i geçip I-95'i Fort Pierce ve West Palm Beach arasında bağlayan I-75 onaylanmış ve üretilmiştir). Bunların hiçbiri söylenmedi. Bununla birlikte, bireysel devletlerarası inşaatlarla ilgili daha fazla detayın bu kitabın kapsamı dışında olduğunu anlıyorum; yazar büyük resme daha fazla bakıyor. Bu kitabı beş yıldızla derecelendiriyorum; yazı şaşırtıcı değil ama içerik.

2019-12-08 09:13

silvanofilho

Yıllar önce, bir kitapçıdaki bir çocuk bana geldiğinde, aradığım şeyi sordu, sonra beni kolumdan aldı ve bu kitaba götürdü, ellerime yerleştirdi. "Bunu seveceksin." Ona kitap vermek için geri döndüm, sadece orada çalışmadığını bile bulmak için. _aureole_ içimdeki bir şeye çekti ve gözyaşları içinde bulunduğum ilk sayfa ile kendi dilinde yüzmeme neden oldu. Bu kitap yazdığım şekli doğruladı - kuralları bilmek ve sonra bunları çiğnemek. şehvetli ve rüya gibi ve okuduğum hiçbir şeyden farklı.

2019-12-05 23:16

emre94emre60e9

Rankin serisindeki son. Benim favorim değil, ama bütün serinin kendisi tamamen okunabilir. Ve İskoç lehçesini seviyorum.

2019-12-02 17:48

ivantclark

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım ve sanırım doğru zamanda bana geldi. Yazarın hayat derslerini almanın ve kendi hayatınıza uygulamanın kolay olduğu doğru akıl, maneviyat ve tasavvuf dozu vardır. Bu kitap sizi biraz alçakgönüllü olmalı ya da en azından hayatınıza farklı bir şekilde baktınız mı? Kitabın herhangi birinin "doğru" olduğuna inanmasanız bile, en azından yazara olanların arkasındaki mesajlara bakın. Verdiğiniz herhangi bir karardan bağımsız olarak, yine de bir miktar suçlulukla geleceği gerçeği ... daha iyisi için bile olsa, daha erken bir karar veremediğinizden veya farklı bir yön seçtikten pişmanlık duyabilirsiniz. Bizi alabilen veya kırabilen kararlarımızın sonuçlarını böyle ele alıyoruz. Nedense bu gerçekten bana çınladı.

2019-11-30 02:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur indir itibaren WeUpload

4.4 mb. okumak kitap

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur indir itibaren LiquidFile

3.7 mb. indir

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur okumak içinde djvu

3.4 mb. indir DjVu

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

67 Peşimizde Olanlar, Belki De İçimizdeydi! - Oğuzhan Uğur indir içinde epub

3.9 mb. indir ePub